Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ailesini katledip kendini vurdu

  Taylan YILDIRIM / İZMİR (DHA)
  25.03.2005 - 01:58 | Son Güncelleme:

  Eşini, oğlunu, anne ve babasını öldüren iş makinesi operatörü, iki kardeşini yaraladıktan sonra son kurşunu da başına sıkıp intihar etti.

  TORBALI yakınındaki İzole Kiremit Fabrikası’nda kepçe operatörü olarak çalışan Mustafa Akbaş (33), önceki gece geç saatlere kadar Kuşçuburun Köyü’ndeki kahvehanede oturup evine gitti. Henüz bilinmeyen bir nedenle aile fertleriyle tartışan Akbaş, 03.00 sıralarında ruhsatsız tabancasıyla eşi Serrin Akbaş’ı (39) ve uyuyan oğlu Ali Kemal Akbaş’ı (7) öldürdü. Silah sesini duyup gelen kardeşi Hanifi Akbaş’ı (26) yaralayan Mustafa Akbaş, ardından babasının yaklaşık 20 metre mesafedeki evine gitti.

  Kardeşi felçli

  Mustafa Akbaş, babası Hüseyin Akbaş’ı, annesi Dudu Akbaş’ı ve doğuştan felçli olan kız kardeşi Neriman Akbaş’ı (25) da vurdu. Ardından iki yıldır konuşmadığı kardeşi Ömer Akbaş’ın evinin önüne gelen Mustafa Akbaş, kapıya doğru bir el ateş ettikten sonra son kurşunu kendi başına sıktı. Olay yerine gelen jandarma, Serrin Akbaş, Ali Kemal Akbaş ve Hüseyin Akbaş’ın cesetleriyle karşılaştı. Anne Dudu Akbaş yolda, ailesini katleden Mustafa Akbaş ise hastanede yaşamlarını yitirdi. Hanifi ve Neriman Akbaş’ın durumlarının da ağır olduğu belirtildi. Köylüler Mustafa Akbaş’ın içine kapanık olduğunu, ekonomik sorunlarının bulunmadığını söylediler. Soruşturma sürüyor.
  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı