« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ailem tehlikede

Daum, Shorunmu'ya milli takımı bırakmasını istedi. Tecrübeli kaleci de, ‘‘ Milli Takım Nijerya'da kutsal bir olay. Eğer gitmezsem ailemi öldüreceklerini söylediler’’ dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
1 HAFTA SÜRE

Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum, Nijerya Milli Takım kampında bulunan Shorunmu'ya rest çekti ve‘‘Ya milli takım, ya da Beşiktaş'ı tercih et. Eğer milli takıma gideceksen, bir daha Beşiktaş'a gelme’’ dedi. Alman çalıştırıcı, ekim ayında 2 ay tutan Nijerya Milli Takım kampında kalacak olan Shorunmu'nun 1 hafta içinde karar vermesini istedi.

KARAR VERİN

Shorunmu, Daum ile yaptığı telefon görüşmesinde Nijerya'da ailesinin tehdit altında kaldığını ileri sürerek şunları söyledi:‘‘Milli takım Nijerya'da kutsal bir olay. Eğer gitmezsem, ailemi öldüreceklerini söylediler. Beşiktaş yönetiminden alacağım olan 150 bin doları aldım. Milli takım için izin vermeyeceklerse, İstanbul'a gelmeyeyim’’dedi.

TONİG İLE GÖRÜŞME

Almanya ve Türkiye liginde kaleci arayışına başlayan siyah beyazlı takımın yöneticileri, İsviçre Basel Kulübü'nde top koşturan Slovakya Milli Takım kalecisi Tonig ile pazartesi günü bir görüşme yapacak. Bu arada yöneticiler, siyah beyazlı takımın eski kalecisi Siirt Jetpa'da oynayan Metin ile bir görüşme yapılacak.Bunları da Beğenebilirsiniz