ERZURUM HABERLERİ

Ailem Erzurum Gazetesi’nin İlk Sayısı Yayımlandı

IHA
04.09.2015 - 11:35 Son Güncelleme :

SEDAT ABDULHAKİMOĞULLARI

IHA

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yayın organı ‘’Ailem Erzurum’’Gazetesi’nin ilk sayısı yayımlandı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün çalışmalarının yer aldığı gazetede, kadın, çocuk, engelli, şehit yakını ve gazilere ilişkin faaliyetlerin haberleri yer alıyor.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü ve Ailem Erzurum Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat Abdulhakimoğulları, kurumun çalışmalarının tüm yönleriyle ele alındığı gazetenin uzun soluklu çalışmalar sonucu yayına girdiğini söyledi.
Abdulhakimoğulları, kurum çalışmalarının ele alındığı gazetenin belirli periyotlarla yayımlanacağını belirterek, kurum web sitesinin aktif bir şekilde takipçilere hitap ettiğini söyledi.
MEDYAYA ÖNEM VERİYORUZ
Basın ve Halkla ilişkiler ve ARGE birimince hazırlanan gazetede kuruma ilişkin faaliyet haberinin yer aldığını belirten Abdulhakimoğulları, ‘’Amacımız kurum çalışmalarının etkin bir şekilde gündeme getirerek, kamuoyunun kurum çalışmalarından haberdar olmasını sağlamak. Sosyal Hizmet üreten kurumların çalışmalarının medyada etkili bir şekilde yer alması kurumsal vizyon açısından son derece önemli. Göreve geldiğimizden bugüne kadar Erzurum’daki gazete, ajans, TV, radyo ve internet sitesi temsilcileriyle işbirliği içerisinde olduk. Bu anlamda kurum çalışmalarımızı etkili bir şekilde yayımlayan Erzurum basınına teşekkür ediyorum. Ailem Erzurum Gazetesi’nde son aylarda yayımlanan haberlerimizi kamuoyu ile paylaşma imkanı bulduk. Kurum gazetemiz belirli periyotlarla yayın hayatına devam edecek. Bunun yanında http://erzurum.aile.gov.tr adresli internet sitemizin ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor. Web sitemizi son aylarda yaklaşık 60 bin kişi ziyaret etti’’ dedi.
Ailem Erzurum Gazetesi’nin künyesinde şu isimler yer aldı: İmtiyaz sahibi:Sedat Abdulhakimoğulları, Yazı İşleri Müdürü Cemil İlbaş, Yayın Kurulu: Tamer Ekinci, Şermin Zil, Harun Akpınar, Nurullah Taşçı, Selami Peköz, Haber Merkezi: Gamze İspirli, Yakup Yılmaz, Yazı İşleri Birimi: Abdullah Koşapınar, Fatih Akgül ve Vedat Gömleksiz, Tasarım Salih Çelebi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Ailem Erzurum Gazetesi’nin İlk Sayısı Yayımlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 11 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ailem Erzurum Gazetesi’nin İlk Sayısı Yayımlandı haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

10 Ocak 2018, Çarşamba
 • İmsak
  05:44
 • Guneş
  07:29
 • Öğle
  12:33
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:17
 • Yatsı
  18:51
Sayfa Başı