BİTLİS HABERLERİ

Ailem-der’den Bitlisli İş Adamı Aygül’e Onursal Başkanlık Beratı

IHA
28.10.2015 - 19:05Son Güncelleme :

AİLEM-DER TARAFINDAN BİTLİSLİ İŞ ADAMI ORHAN AYGÜL'E ONURSAL BAŞKANLIK BERATI VERİLDİ

IHA

Merkezi Ankara’da bulunan Aile Meclisi Derneği (AİLEM-DER) tarafından Bitlisli İş Adamı Orhan Aygül’e onursal başkanlık beratı verildi.
Yaptığı başarılı çalışmalar ve sunduğu katkılardan dolayı onursal başkanlık beratına layık görülen Bitlisli İş Adamı Orhan Aygül’e onursal başkanlık beratı AİLEM-DER Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Taş tarafından takdim edildi. AİLEM-DER’in Ankara bürosunda düzenlenen programda Bitlisli İş Adamı Orhan Aygül’e onursal başkanlık beratını takdim eden AİLEM-DER Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Taş, “Allahın hükmünü ve hakimiyetine teslim olmuş bir gençliğin çalışmalarını bir ibadet olarak gören din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan, dininin, dilinin, ilminin ırzının, evinin, vatanının, milletinin, devlet ve bayrak bütünlüğünün davacısı olan ben merkezli olmayan, biz merkezli olan Sayın Orhan Aygül beyefendi onursal başkanlık beratına layık görülmüştür” dedi.
AİLEM-DER tarafından onursal başkanlık beratına layık görülen Bitlisli İş Adamı Orhan Aygül ise, “Ben Türkiye’de ki tüm aileleri ailem olarak görüyorum. Din, dil, ırk, ayrımı yapmaksızın tüm ailelere saygı, sevgi ve şükranlarımı arz ediyorum. Şahsım olarak her zaman halk ve hak tan yana oldum son nefesime kadarda bu böyle devam edecek. Yeter ki kazanan insanlık olsun, huzur olsun, kardeşlik olsun. Ben bu vesile ile beni onure eden Ailem-Der yönetimine ve Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Taş hanim efendiye teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Ailem-der’den Bitlisli İş Adamı Aygül’e Onursal Başkanlık Beratı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 19 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ailem-der’den Bitlisli İş Adamı Aygül’e Onursal Başkanlık Beratı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı