TEKİRDAĞ HABERLERİ

Ailelere “Çocuklarda Sanal Bağımlılık, İnternet, Oyun ve Sosyal Medya” bilgilendirmesi yapılacak

DHA
30.03.2016 - 15:02Son Güncelleme :
DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ’da Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sağlıkta bilgilendirme toplantılarında sona gelinirken son hafta katılımcılara “Çocuklarda Sanal Bağımlılık, İnternet, Oyun ve Sosyal Medya” konusu anlatılacak.

“Uzman Hekimler Süleymanpaşalılar ile buluşuyor” adlı sağlıkta bilgilendirme toplantısında Psikolog Müge Başol sanal bağımlığın çocuklar üzerindeki etkileri, internet, oyun ve sosyal medya bağımlılığı, etkileri, kurtulma yöntemleri ve çocuğumuzu doğru yetiştirme yöntemleri hakkında önemli bilgiler verecek. Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleşecek bilgilendirme toplantısı 31 Mart Perşembe günü saat 12.00’de başlayacak ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Ailelere “Çocuklarda Sanal Bağımlılık, İnternet, Oyun ve Sosyal Medya” bilgilendirmesi yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 15 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ailelere “Çocuklarda Sanal Bağımlılık, İnternet, Oyun ve Sosyal Medya” bilgilendirmesi yapılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı