ERZURUM HABERLERİ

Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde ’’Toplam Kalite Yönetimi’’ Toplantısı

IHA
29.07.2015 - 15:45Son Güncelleme : 29.07.2015 - 15:46

ERZURUM'DA TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ TOPLANTISI YAPILDI

IHA

Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde Toplam Kalite Yönetimi (TKY) toplantısı yapıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları, İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sistem Danışmanları Mustafa Çetin, Gülay Şahin Kara ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinde görevli yönetici ve memurlar katıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları burada yaptığı konuşmada, Kalite Yönetim Sisteminin önemine değindi.
Toplumun dezavantajlı kesimine hitap eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlükleri çalışanları için kaliteli hizmet anlayışının daha çok önem kazandığını belirten Abdulhakimoğulları, kalite yönetim sisteminin hizmet çıtasının yükselmesi açısından önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti.
Abdulhakimoğulları, hizmet sektörü açısından kalitenin önemine değinerek, “Kalite Yönetim sistemi çalışamaları kapsamında 3 günlük iş tetkik süreci başlatıldı. Kalite Yönetim Sistemi konusundaki çalışmalarımız etkili bir şekilde devam edecek" dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sistem Danışmanı Mustafa Çetin ise Erzurum’da düzenlenen çalışmaların verimlilik açısından önemli olduğunu belirterek, İl Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımsı Tamer Ekinci ise Kalite Yönetim Sistemi konusunda bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, İl Müdürlüğüne bağlı 9 kuruluşta bu alandaki çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde ’’Toplam Kalite Yönetimi’’ Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde ’’Toplam Kalite Yönetimi’’ Toplantısı haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:14
  • Guneş
   05:54
  • Öğle
   12:19
  • İkindi
   15:46
  • Akşam
   18:23
  • Yatsı
   19:50
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı