Aile İşi 9. bölümde Hakan Cemali'yi görünce..

Aile İşi bu hafta 9.bölümü ile ekranlara geldi. ATV'nin sevilen dizisi Aile İşi 9. bölüm fragmanında Hakan'ın asker arkadaşı ortaya çıkıyor. Ece için aile üyeleri kenetlenirken, yaşanan komik olaylar bu bölümde de yerini alıyor.

Hürriyet Haber
15.04.2016 - 09:30 | Son Güncelleme :

Aile İşi 9. bölümde heyecanlı ve komik sahneler bu bölüme damga vurdu. Aile üyelerinin Ece'yi mutlu etme çabaları gene eğlenceli görüntülere sahne oldu. Peki Aile İşi 9. bölümde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve Aile İşi 9. bölüm kısa özeti

Aile İşi 9.bölümde kahkaha dolu sahneler izleyicileri keyiflendirdi. Aile İşi 9.bölüm fragmanında yaşananlar dizinin yeni bölümünün oldukça hareketli geçeceğini göstermişti. Peki Aile İşi 9.bölüm fragmanında neler var? Hakan'ın askerlik arkadaşı Cemali bir anda onun belalısı oluyor. İşte Aile İşi 9.bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar

'Aile İşi' üyeleri, Ece'nin kuşkularını ortadan kaldırmak için yepyeni ve onları komik duruma düşürecek yöntemler denerken; biricik baş belası Cemali de Hakan'ın üstüne kabus gibi çöker. Arif ise 'Aile İşi' projesini ortadan kaldıracak, hatta sonunda Ece'nin yetimhaneye bile düşebileceği bir planı hayata geçirir. Sahte ailemizin bu belayı atlatabilmesi için, gerçek bir aileden farksız olduklarını yetkililere kanıtlaması gerekmektedir. 'Aile İşi' üyeleri her türlü arıza duruma karşı Ece için kenetlenir.

AİLE İŞİ 9.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AİLE İŞİ 8. SON BÖLÜM ÖZETİ
Ece'nin hatırladığı eski bir doğum günü, 'Aile İşi' üyelerini yepyeni komik durumların içine sokar. Ece'nin tedavisi için, bu doğum gününün birebir canlandırılması gerekmekte ve herkese önemli görevler düşmektedir.Ayrıca Sami Bey'in isteği üzerine ailecek gidilecek check up, işleri daha da karıştırır. Hakan yüzünden karışan tahlillerden ötürü herkes Hakan'ı ilginç ve ölümcül bir hastalığın pençesinde zanneder.Hakan'ın bir an olsun heyecanlanmaması, korkmaması ve paniklememesi gerekmektedir. Hakan'a çaktırmadan bunları yerine getirmeye çalışan 'Aile İşi' üyeleri ecel terleri dökerken Hakan'ın hayatını da kabusa çevirir.Doğum gününe her türlü arızaya rağmen hazırlanan ailemizin evine, doğum günü gecesi yürekleri ağza getirecek bir misafir gelir.