"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Aile gibi

Akkök Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi Ayça Dinçkök, Kaplan ve Mercan adındaki çocuklarının babası Can Sandıkçıoğlu’ndan boşandıktan sonra bir süre İtalyan Fabio Giulio ile flört etmişti.

Ancak herkesin evleneceklerine kesin gözüyle baktığı sevgililer yollarını ayırmıştı. Giulio’dan sonra Ortaköy’deki House Cafe’nin müdürü Serhat Demiral ile yeni bir aşka yelken açan Dinçkök’ün bu ilişkisi de uzun ömürlü olmamıştı. Ancak ayrılığa daha fazla dayanamayan sevgililere önceki gün Nişantaşı’nda rastladım. İkiliye, Dinçkök’ün çocukları da eşlik ediyordu.

Caz geceleri

‘En İyi Jazz Vokal’ adaylığı ile adını dünyaya duyuran Roberta Gambarini, Chivas Jazz Knights konser serisi kapsamında İstanbullu cazseverlerle buluştu. Nardis Jazz Club’ta sahneye çıkan İtalyan solist, Akapella yorumuyla başladığı “Nobody Else But Me” şarkısıyla konserinin açılışını yaparken, bir parçasını da sahneye davet ettiği Önder Focan’la yorumladı.

Hasret giderdiler

Faber-Castell’in veliahtı Charles Von Faber-Castell ile Melisa Eliyeşil, geçtiğimiz ay sade bir nikah töreni ile evlenmişti. Çift, geçtiğimiz hafta sonu gelinin annesi Maria Eliyeşil ve babası Necmettin Eliyeşil’le yemekte buluştu.

Asmalı turu

Çiğdem Kayalı, Uğur Güven’den ayrıldıktan sonra Fatih Ergüç ile flört etmeye başlamıştı. Reklamcı Ünver Oral’ın eski eşi Figen Erman, gazetelerde ikilinin fotoğraflarını görünce, Kayalı’nın sevgilisi olduğunu söylediği Ergüç’ü baştan çıkardığını iddia etmişti. Bu iddialara rağmen Kayalı, Ergüç ile ilişkisine devam ediyor. İkili, geçtiğimiz hafta sonu Asmalımescit’te görüntülendi.

X