BOLU HABERLERİ

AİBÜ’ye 7 Bin Öğrenci Kayıt Yaptırdı

IHA
28.09.2015 - 18:38Son Güncelleme :
Yerel Haberler
IHA

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, "Üniversitemize 7 bin öğrenci kayıt yaptırdı" dedi.
AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, yeni kayıt yaptıran öğrencilerin kendilerini iyi yetiştirmelerini isteyerek, “Öğrencilerimiz tercih ettikleri bölümleri ve mesleklerini çok iyi öğrenmelerini, günü gününe ders çalışarak, mesleklerinde kendilerini çok iyi yetiştirmelerini, zamanı çok iyi değerlendirmelerini tavsiye ediyorum. Hem kendi alanlarında hem de diğer gerekli hayati bilgiler anlamında kendilerini iyi yetiştirmeleri gerek" diye konuştu.
Rektör Coşkun, ayrıca, “Üniversitemize bu akademik yıl için 7 bin öğrenci kayıt yaptırdı. Gençlerimizi iyi yetiştirmek görevimiz. Öğrenciler, özgürlük haklarını makul çerçeveler içinde kullanmalı. Önemli olan bütün öğrencilerimizin huzurudur. Bütün öğrencilerimizin iyi eğitim almasıdır. Bunu bozabilecek yaklaşımda olabilecek her türlü hareketin karşılığı neyse mevzuat çerçevesinde verilecektir. Bu açıdan öğrencilerimizin çok bilinçli olması gerekir. Yine her zaman söylediğim gibi anne ve babaların da ’Çocuğum ne yapıyor, kiminle arkadaşlık yapıyor’ diye takip etmeleri önemlidir" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bolu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bolu ilinden AİBÜ’ye 7 Bin Öğrenci Kayıt Yaptırdı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 18 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AİBÜ’ye 7 Bin Öğrenci Kayıt Yaptırdı haberi güncellenecektir.

BOLU NAMAZ VAKİTLERİ

25 Mayıs 2018, Cuma
 • İmsak
  03:31
 • Guneş
  05:22
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  16:53
 • Akşam
  20:19
 • Yatsı
  22:02
Sayfa Başı