KASTAMONU HABERLERİ

Ahmet Yelis, Seydiler Ve Devrekani İlçesini Ziyaret Etti

IHA
29.10.2015 - 16:17Son Güncelleme :

Ahmet Yelis, Seydiler ilçesini ziyaret etti.

IHA

Büyük Birlik Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Ahmet Yelis, beraberinde partisinin diğer adayları Satılmış Külçe ve Erhan Başer ile birlikte Seydiler ve Devrekani ilçesini ziyaret etti.
Devrekani ilçesinde yol kenarında piknik yapan vatandaşın yanına giden Ahmet Yelis, 1 Kasım seçimlerinde kendilerinden destek istedi. Ahmet Yelis dana sonra, Devrekani’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi. Ahmet Yelis, küçük üreticinin rekabet şansının azaldığı ortamda üreticilerin bir arayarak gelerek büyük bir şirket veya kooperatif kurmaları tavsiyesinde bulundu.
Vatandaşlar ise 10 ila 30 lira arası büyükbaş hayvan besleyen üreticilerin, bütün karlarının hane halkının emeğine iş bulmak olduğunu ve bunun ötesinde hayvancılıktan bir gelir elde edemediklerini belirttiler. Vatandaşlar, masrafla satış karşılaştığında kalan paranın sadece hane halkının emeği olduğunu söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Ahmet Yelis, Seydiler Ve Devrekani İlçesini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ahmet Yelis, Seydiler Ve Devrekani İlçesini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı