KASTAMONU HABERLERİ

Ahmet Yelis, Mehmet Feyzi Efendi’nin Kabrini Ziyaret Etti

IHA
30.10.2015 - 16:21Son Güncelleme :

Ahmet Yelis, Mehmet Feyzi Efendi hazretlerinin kabrini ziyaret etti.

IHA

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda BBP Kastamonu Milletvekili Adayı Ahmet Yelis, Mehmet Feyzi Efendi’nin kabrini ziyaret ederek, dua etti.
Yelis, Mehmet Feyzi Efendi’nin kendisini gören ve sohbetinde bulunanların ifadesiyle kibar, nezaket sahibi ve şefkatli, insanda sevgi ve saygı duyguları uyandıran, dini konulara olduğu kadar ilmi konulara da son derece hakim bir zat olduğunu belirterek, Kastamonu’nun bir değeri olduğu kadar Türk milliyetçileri için de ayrı bir değer taşıdığını söyledi.
Yelis, “Efendi hazretleri, “Mefahir-i Diniye, Mefahir-i Milliye, Sadakat-i Vataniye. Bu üçü bir arada olursa, iyileşmeyecek yara yoktur” diyerek, Türk siyasi tarihinde neredeyse Tanzimat’tan bu tarafa halledilemeyen bir hastalığında adeta şifasını söylemiştir. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu, Rahmetli Mehmet Fevzi Efendiden hatıralar anlatır ve kabrini ziyaret etmemi isterdi. Her iki Muhterem şahsiyetinde ruhları şad, mekanları cennet olsun” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Ahmet Yelis, Mehmet Feyzi Efendi’nin Kabrini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 16 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ahmet Yelis, Mehmet Feyzi Efendi’nin Kabrini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı