KASTAMONU HABERLERİ

Ahmet Yelis’in Acı Günü

IHA
27.10.2015 - 15:20Son Güncelleme :

BBP Kastamonu Milletvekili Adayı Ahmet Yelis'in yakını vefat etti.

IHA

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve BBP Kastamonu Milletvekili Adayı Ahmet Yelis’in akrabası Hatice Dere, hayatını kaybetti.
Ahmet Yelis, iki gündür yoğun bakımda tutulan ve bugün hayatını kaybeden Hatice Dere’nin cenazesine katıldı. Bozzurt ilçesine bağlı İlişi köyünde kılınan cenaze namazının ardından Hatice Dere, aile kabristanlığına defnedildi. Bozkurt’a cenaze katılmak için Kastamonu’dan yola çıktığını ve Bozkurt-İnebolu-Küre-Seydiler karayolunu kullandığını ifade eden Ahmet Yelis, “Bu yolun, bu haliyle özellikle İnebolu-Küre arasının normal araç trafiğini bile karşılamıyor. Viraj ve rampalarıyla yük taşımacılığına müsait değil. Bu sebeple İnebolu Limanı büyütülme ihalesi yapılacak ve tüm çevre illerin yükünü taşımaya talip olacaksak, İnebolu yolu ihalesi ile İnebolu Liman ihalesinin eş zamanlı yapılması uygun olacaktır. Kastamonu’ya Otomobil Fabrikası kurulması teklifinden önce alt yapı hizmetlerinin yapılması gibi ayağı yere basan projeleri seslendirelim. Boş hayaller peşinde koşmayalım” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Ahmet Yelis’in Acı Günü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ahmet Yelis’in Acı Günü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı