ERZURUM HABERLERİ

Ahmet Yaptırmış: “Ülkemizi Ateş Çemberinden AK Parti Çıkarır”

IHA
13.10.2015 - 11:15Son Güncelleme :

YAPTIRMIŞ AŞKALE VE İSPİR'DE

IHA

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Ahmet Yaptırmış, seçim çalışmalarına İspir ve Aşkale ilçesinde devam etti.
İspir AK Parti İlçe Başkanı ve İspir Belediye Başkanı Osman Çakır ile görüşen Yaptırmış,1 Kasım seçimlerden ümitli olduğunu birlik ve beraberlik zamanı olduğunu söyledi.
AK Parti iktidarından önce, İspir’de 30 metrelik bir sağlık ocağında ve 1 doktorla ve 57 bin nüfuslu İspir’e sağlık hizmeti verildiğini hatırlatan Ahmet yaptırmış, Sağlık alanında AK Parti hükümetinin yaptığı hizmetlerde büyük atılımların gerçekleştiğini söyledi. Hali hazırda İspir’de devasa bir Devlet Hastanesi’nin yapıldığını ve 13 ayrı dalda doktorun bulunduğunu ve İspir halkına sağlık hizmeti verdiğini belirten Yaptırmış, AK Parti iktidarının yapacağı birçok hizmetlerin bulunduğunu kaydetti.
Ahmet Yaptırmış yaptığı gezilerde İspir halkının son 13 yılda AK Parti’yi tercih ettiğini hatırlatarak, 1 Kasım seçimlerinde İspir’deki oy oranının artırılması gerektiğini söyledi. Yaptırmış “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok güzel bir Türkiye olacak. Osmanlı dirilmeye başlıyor. Son 13 yıl içinde hızlı büyüme sürecine giren ülkemizin bu hızını kesmek istiyorlar. Bunu gerçekleştirmek için Terörün arkasına sığınmış ulusal devletler var. Yıllardır terör yöntemini kullanmak suretiyle, Türkiye’mizin bölgedeki liderliğini engellemek istiyorlar. Bunu yaparken etnik kimliklerin bölünmesini sağlamak suretiyle yapıyorlar. Bu güne kadar büyük devletimiz buna izin vermedi, bugünden sonrada izin vermeyecek güçtedir” diye konuştu.
İspir Belediye Başkanı Osman Çakır ile birlikte ilçede yeni yapılan bir parkı da gezen Yaptırmış, Belediyenin yaptığı hizmetlerin yüksek kalitede olduğunu belirterek, “İspirli vatandaşımız hizmetlerin en güzeline layık, özellikle sokak çalışmaları ve evlere yapılan cepheler gerçekten modern bir görünüm kazandırmış” diye konuştu
İspir Dörtyol dinlenme tesisinde esnafı ziyaret edip sıkıntılarını dinleyen Yaptırmış vatandaşların istek ve temennilerin dinlerken, vatandaşların içme suyu ve yol sıkıntısına çözüm isteklerinin çözülmesi için ilgili kurumlarla görüşme gerçekleştirdi.
İspir gezisi dönüşü Aşkale’nin Merdiven, Abdalcık ve Karabulut köylerini ziyaret eden Yaptırmış köylülerle bir araya gelip sohbet edip isteklerini dinledi.
AŞKALELİ ALT GEÇİT ISLAHI İSTEDİ
İspir gezisi dönüşünde Aşkale ilçesinde vatandaşların isteklerin dinleyen Ahmet Yaptırmış’a AK Parti 22. Dönem Erzurum Milletvekili Mustafa Nuri Akbulut’ta eşlik etti.
Aşkale’nin Ana yolda bulunan köprü alt geçişte yağmurun etkisiyle çamur olduğu gerekçesiyle kullanılamadığını dolayısıyla ana yolun kullandığını bununda yolu kullanan öğrenciler için büyük tehlike arz ettiğini belirten vatandaşlar alt geçidin yeniden düzenlenmesini istediler. Vatandaşın isteğini dinleyen Yaptırmış, söz konusu köprü alt geçidine gerekli düzenlemenin yapılması için ilgili kurumlarla görüşme yaparak sorunun çözüme kavuşturulması sözünü verdi.
Erzurum İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkez Müdürlüğünü de ziyaret eden Yaptırmış, çalışanlarla birlikte yemek yedi. Kurumun Avrupa standartlarına göre yapılmış bir kurum olduğunu belirten Yaptırmış, kuruma personel alımında öncelik Aşkale halkının olacağının müjdesini verdi. Aşkale pazarını ziyaret eden Yaptırmış, esnaf ve vatandaşlarla görüşerek AK Parti 22. Dönem Erzurum Milletvekili Mustafa Nuri Akbulut’unda kendisine destek için geldiğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Ahmet Yaptırmış: “Ülkemizi Ateş Çemberinden AK Parti Çıkarır” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 11 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ahmet Yaptırmış: “Ülkemizi Ateş Çemberinden AK Parti Çıkarır” haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:13
  • Guneş
   06:56
  • Öğle
   12:11
  • İkindi
   14:47
  • Akşam
   17:05
  • Yatsı
   18:37
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı