ERZURUM HABERLERİ

Ahmet Yaptırmış: “ İstikrar Ve Huzur İçin TEK Çare AK Parti”

IHA
20.10.2015 - 13:19Son Güncelleme : 20.10.2015 - 13:20

AHMET YAPTIRMIŞ

IHA

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Ahmet Yaptırmış, 1Kasım seçim çalışmalarına Erzurum’un Aşkale ilçesinde devam etti.
Aşkale İbrahim Polat İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Yaptırmış, kendisinin Aşkeleli olduğunu ve Aşkale ilçesinin hak ettiği hizmetlerin devamı için AK Parti Adayı olduğunu belirterek, “Biz buranın evladıyız ben Belediye Başkanı dönemimde de okula gelip gidiyordum beni tanırsınız, ben sizlere hizmet için buradayım size hizmet etmekten şeref duyuyorum. Dediğimiz gibi bu seçimde sizlerin dua ve desteklerinize ihtiyacımız var” diyerek destek istedi.
Yaptırmış AK Parti politikalarında eğitim ayrı bir yerinin bulunduğunu belirterek, özellikle okul ve öğretmen atamalarında istenilen seviye olmasa bile geçmiş yıllara oranla gelişme sağlandığını söyledi. Okul sayısı konusunda yetersizlik yaşandığı dönemin artık geride kaldığını dile getiren Ahmet Yaptırmış, “Fiziki yapısı çok kötü olan, hatta bir okulda olması gereken araç ve gereçlerden yoksun, ilkel yöntemlerle eğitim yapıldığını hatırlıyoruz. AK Parti’nin Eğitim konusunda ileri seviyede bir çok yeniliklere imza attı. Başta kitap konusunu ele alan AK kadrolar, ülke genelinde ilk ve orta eğitimde ders kitapları ücretsiz dağıtılarak, veliler bu yükten kurtarıldı. En önemlisi ise bu ders kitaplarını bizim tarih, kültür ve inançlarımız yönünde doğru bilgilerin yer alması ve buna göre eğitim verilmesi sağlandı. Bir sınıfta 40-50 öğrencinin ders gördüğü zamanlar artık geride kaldı. Gelişen teknolojiye uygun okul ve derslikler yapılırken, bunun yanında yine teknolojik eğitim araç ve gereçlerle öğrencilerimiz, çocuklarımız tanıştırıldı” diye konuştu.
Aşkale Çok Programlı Lisesini ziyaret ederek, öğretmen ve çalışanlarla sohbet eden Yaptırmış, “Biz burada siyaset yapmayacağız burası eğitimin odağı, bizim amacımız bu seçimin siyasi olmaktan çıkıp Türkiye kaderini belirleyecek siyasetin olması, o yüzden destek ve dualarınızı bekliyoruz. Yaptırmış, öğretmenlerle yaptığı sohbette bakın burada ne güzel başörtülü, başörtüsüz öğretmenlerimizle huzurlu bir ortamdayız, geçmişte bunların sıkıntısı çok yaşandı tekrar bu sıkıntıların yaşanmaması için sizlerin desteğinize ihtiyacımız var” söyledi
Aşkale Cami cemaatiyle sohbet eden Ahmet Yaptırmış, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Mahalle İmamları toplantısına katılan Ahmet Yaptırmış, “Bizler de yaptığınız bu önemli toplantıya katılarak, sizlerden desteğinizi istemeye geldik. Ben bir kardeşiniz olarak bu seçimde sizlerin de bildiği gibi adayım desteğinizi bu kardeşinizden esirgemeyin” diyerek gezisini tamamladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Ahmet Yaptırmış: “ İstikrar Ve Huzur İçin TEK Çare AK Parti” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 13 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ahmet Yaptırmış: “ İstikrar Ve Huzur İçin TEK Çare AK Parti” haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:12
  • Guneş
   05:52
  • Öğle
   12:20
  • İkindi
   15:48
  • Akşam
   18:26
  • Yatsı
   19:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı