Ahmet Bulut, Serdar Taşçı'nın Rusya'dan neden ayrıldığını anlattı

Alman devi Bayern Münih'in ara transferde Spartak Moskova'dan kiraladığı Serdar Taşçı'nın Rus ekibinden neden ayrıldığı ortaya çıktı.

04 Şubat 2016 - 09:22:00

Türk asıllı Alman futbolcu Serdar Taşçı'nın menajeri Ahmet Bulut, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Serdar çok milliyetçi bir çocuk. Türkiye ile Rusya arasındaki politik kriz nedeniyle Spartak Moskova maçında Türk bayrağı yakılınca ayrılmak istedi" dedi.

"SCHALKE DE İSTEDİ"
Serdar Taşçı'ya Bayern Münih'in dışında çok sayıda teklif geldiğini de belirten Bulut, "Serdar için 3 hafta önce Schalke 04 ile anlaştık. Ancak Bayern’de böyle bir ihtiyaç olunca bir gecede transferi gerçekleştirdik” diye konuştu.

Serdar Taşçı, Bayern'deki ilk gününde sakatlandı!Serdar Taşçı, Bayern'deki ilk gününde sakatlandı!

"BEŞİKTAŞ GOMEZ'DEN PARA KAZANIR"
Beşiktaş’ın Alman golcüsü Mario Gomez’in de menajerliğini de yapan Bulut “Gomez, Beşiktaş’ta çok mutlu. Beşiktaş onu alarak çok büyük bir işe imza attı. Eğer Gomez, Fiorentina’ya dönerse, yeni sezonda İtalyan kulübü Gomez’i başka takıma satarsa Beşiktaş bu bonservis bedelinden pay alacak” dedi.

Beşiktaş Ersan Gülüm'den servet kazanacak ama...Beşiktaş Ersan Gülüm'den servet kazanacak ama...

Sayfa Başı
HaberlerDede Korkut 1. Uluslararası Kısa Film YarışmasıBEKDERFikret OrmanAçıklamaBinali YıldırımBinali Yıldırım'ın yeğeniBinali Yıldırım nikah töreni