« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ah dede vah dede

Fenerbahçe'nin tartışılan teknik direktörü Aragones dün yaptığı değişiklikle az daha takımını yakıyordu. Arogones'i kurtaran ise Fenerbahçe'nin nöbetçisi golcüsü Semih oldu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor - Fenerbahçe maçından kareler...

Semih son dakikada 'DALYA' dedi

Aragones: İstifayı düşünmüyorum, tek isteğim işimi yapmak...

Kocaelispor karşıında ilk yarıyı 1-0 yenik kapatan Fenerbahçe, ikinci yarıya daha organize ve etkili bir şekilde başladı. 64 ve 67'inci dakikalarda arka arkaya iki gol bulan Fenerbahçe'nin tam daha da rahatlayacağını düşünülürken, yedek kulübesinden kalkan bir tabela bütün maçın seyrini değiştirdi.

Takımın en çok koşan oyuncularından olan ve mükemmel bir gole imza atan Uğur Boral, attığı golun üzerinden henüz iki dakika geçmesinin ardından oyundan alındı ve yerine Deniz Barış girdi. Uğur'un çıkışıyla birlikte Fenerbahçe'nin hücum organizasyonları sekteye uğrarken, Fenerbahçe orta sahada istediği üstünlüğü de bir türlü ele geçiremedi.

Sıkıntılı dakikaların zirveye ulaştığı dakika ise 78'inci dakika oldu. Sağdan Musa'nın yaptığı ortayı Uğur'un yerine oyuna giren Deniz ıskalayınca Jesteroviç skoru 2-2'ye getiren golü attı.

Aragones'i ipten alan adam ise Semih oldu. Semih, Fenerbahçe için tüm ümitlerin tükenmeye başladığı anda, maçın son dakikasında attığı golle takımına hayat verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.