KAYSERİ HABERLERİ

AGÜ'den 'dolandırıcılık' uyarısı

DHA
27.04.2017 - 17:35Son Güncelleme :
AGÜden dolandırıcılık uyarısı
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ'deki Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Rektörlüğü, son zamanlarda kötü niyetli kişilerin, hayırseverleri arayarak, Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu'nun adını kullanıp yardım topladıklarını söylediklerini ve dolandırmaya çalıştıklarını bildirdi. Üniversite, bu tür aramalara itibar edilmemesi konusunda uyarıda bulundu.
Rektörlükten yapılan açıklamada, ''Son zamanlarda kötü niyetli kişiler, yardım isteme bahanesiyle sayın Rektörümüz Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu'nun adını kullanarak, hayırsever vatandaşlarımızı ve şirketleri telefonla aramaktadır. Sayın rektörümüzün herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi olmamıştır. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde, bu kişi veya kişilere (dolandırıcılara) itibar etmeyiniz. Kurumumuz tarafından resmi makamlara olayla ilgili ihbarda bulunulmuştur'' denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AGÜ'den 'dolandırıcılık' uyarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 17 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AGÜ'den 'dolandırıcılık' uyarısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı