AĞRI HABERLERİ

Ağrı'da karne heyecanı

AA / Orhan Güngör
23.01.2015 - 14:23Son Güncelleme :

YEREL HABERLER AĞRI

AA / Orhan Güngör

AĞRI (AA) - Ağrı'da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören öğrenciler karne sevinci yaşadı.

Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi'nde düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, öğrencilere karnelerini verdi.

Dursun, törende yaptığı konuşmada, eğitim süreci boyunca öğrencilerin bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirerek onları hem iyi birer insan olmaları hem de bir üst öğrenime hazırlamaya yönelik 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci dönemini başarılı bir şekilde tamamlamanın sevincini, gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Tatillerin dinlenme, eğlenme ve eksikliklerin telafi edilmesi için bir fırsat olduğunu vurgulayan Dursun, "Başarılı olmak çok çalışmakla değil planlı ve programlı çalışmakla mümkündür. Bu nedenle bu yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyor ve sizlere güveniyoruz" dedi.

Öğrencilere tatilleri için uygun bir program belirlemeleri gerektiğini ifade eden Dursun, şöyle devam etti:

"Tatil süresince derslerin genel bir tekrarını yapınız ve ikinci dönemde göreceğiniz dersleri gözden geçiriniz. Mutlaka her gün kendinize kitap okuma saati belirleyiniz. Hem kişisel gelişiminiz hem de zihinsel gelişiminiz için bunun önemli olduğunu unutmayın. Öğrenci velilerinin öğrencilerinin başarılarına olduğu kadar başarısızlıklarına da bir o kadar sahip çıkmalıdır. Doğru yönlendirme, sorunların kaynağına ulaşma ve çözüm yollarını araştırma konularında gayretinizi bekliyorum. Öğrencilerimizin eksik kaldığı noktalarda ikinci dönemde başarıya ulaşmalarının sağlanması, öğretmenleri ile iletişim içerisinde birlikte hareket ederek ancak onlara verdiğiniz destekle mümkün olacaktır."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Ağrı'da karne heyecanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ocak 2015 tarihinde saat 14 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ağrı'da karne heyecanı haberi güncellenecektir.

AĞRI NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:29
 • Guneş
  07:16
 • Öğle
  12:15
 • İkindi
  14:38
 • Akşam
  16:53
 • Yatsı
  18:28
Sayfa Başı