AĞRI HABERLERİ

Ağrı Gshim Müdürü Alp’ten Ağrı Askf’ye Ziyaret

IHA
23.12.2015 - 16:14Son Güncelleme :

AĞRI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ AZİZ SİNAN ALP, AĞRI AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ.

IHA

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Ağrı’da Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi kurulması için çalışma yapıldığını söyledi.
Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu (ASKF) ziyaret etti. Ağrı Amatör Evi’nde gerçekleşen ziyarette Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Ağrı’nın birçok alanda olduğu gibi spor alanında da tesisleşme konusunda önemli aşamalar kaydettiğini söyleyen Aziz Sinan Alp, "Ağrı’da son dönemlerde yapılan tesisleşmeler sonucunda, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri’nden biri olma yolunda ilerliyor. Uzun vadeli bir proje olan bu merkezler ilk meyvelerini 2020 ile 2024’de ve daha sonraki yıllarda verecekler" dedi.
İlçe sahalarında aydınlatmaların tamamlanacağını da söyleyen Alp, misafirperverliklerinden dolayı Ağrı ASKF ailesine teşekkür etti.
Ziyarete ev sahipliği yapan Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ ise, "Olimpiyatlara hazırlanan yetenekli ve başarılı sporcuların belirli kriterler dahilinde seçilerek elit düzeyde yetiştirileceği Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri’nden birinin Ağrı’ya açılacak olması, bizleri gerçekten heyecanlandırdı. İnşallah tez zamanda fazla bir yol kat edilir bu konuda. Bunun yanında Ağrı, havanın en erken karardığı il. İlçelerde spor yapmak isteyen vatandaşlarımız ve öğrencilerimizin stadyumlarda aydınlatma olması yönünde talepleri var. Bu konuda başlatılan çalışmalardan ötürüde sizlere teşekkür ederiz" diye konuştu.
Ziyaret sonrası Aziz Sinan Alp’e ay yıldızlı atkı hediye edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Ağrı Gshim Müdürü Alp’ten Ağrı Askf’ye Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Aralık 2015 tarihinde saat 16 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ağrı Gshim Müdürü Alp’ten Ağrı Askf’ye Ziyaret haberi güncellenecektir.

AĞRI NAMAZ VAKİTLERİ

22 Haziran 2019, Cumartesi
 • İmsak
  02:38
 • Güneş
  04:33
 • Öğle
  12:15
 • İkindi
  16:12
 • Akşam
  19:46
 • Yatsı
  21:33
Sayfa Başı