AĞRI HABERLERİ

Ağrı Futbol İl Temsilciliği Seçimi 11 Temmuzda Yapılacak

IHA
03.07.2015 - 14:57Son Güncelleme :

AĞRI FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ

IHA

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan (ASKF) yapılan açıklamada Ağrı Futbol İl Temsilciliği seçimlerinin 11 Temmuz Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.
Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ her ilde futbol faaliyetlerini yürütmek, Türkiye birinciliğine varan müsabakaları organize etmek ve futbol tertip komitelerine başkanlık etmek amacı ile iki yılda bir futbol il temsilciliği seçimi yapıldığını belirterek Ağrı Futbol İl Temsilcisi Ahmet Oruç’un görev süresinin Temmuz ayında sona erdiğini söyledi. 11 Temmuz Cumartesi günü bir araya gelerek 2 yıl süreyle Ağrı Futbol İl Temsilciliğini seçeceklerini ifade eden Kösedağ, “En az lise mezunu, futbol disiplin talimatları hükümleri gereğince bir defada veya toplam 6 (altı) aydan fazla hak mahrumiyeti cezası almamış, yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymemiş herkes futbol il temsilciliğine aday olabilir. Futbola hizmet etmek isteyen herkesle çalışabiliriz. Bizim için önemli olan futbolu ve işleyişini bilmesi ve bu işe gönül vermesidir" şeklinde konuştu.
Spor Kulüplerinin futbol il temsilciliği seçiminde oy kullanabilmeleri için, oy kullanacak kişinin kulüp mührü ve kulüpçe yetkili kişi tarafından imzalanmış yetki belgesi sunmaları zorunlu olacağı belirtilirken, Futbol il temsilciliği seçimlerinde 13 spor kulübü oy kullanacağı ve en fazla oyu alan adayın Ağrı Futbol İl temsilcisi olacağı ifade edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Ağrı Futbol İl Temsilciliği Seçimi 11 Temmuzda Yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ağrı Futbol İl Temsilciliği Seçimi 11 Temmuzda Yapılacak haberi güncellenecektir.

AĞRI NAMAZ VAKİTLERİ

17 Temmuz 2019, Çarşamba
 • İmsak
  02:57
 • Güneş
  04:46
 • Öğle
  12:19
 • İkindi
  16:14
 • Akşam
  19:42
 • Yatsı
  21:23
Sayfa Başı