« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ağırlık yabancı hocada

Heynckes başta olmak üzere yabancı hocalarla görüşmelerde bulunan sarı lacivertlilerde yerli olarak ise sadece Mustafa Denizli’nin ismi gündemde...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE yönetimi, teknik direktör arayışlarını yurt dışında sürdürüyor. Sarı lacivertlilerde Mustafa Denizli ile anlaşma yabancı teknik adamlarla görüşmelerden sonra netleşecek.
Lucescu’nun sarı lacivertlilere gelmek istediği net bir şekilde bilinirken sarı lacivertlilerin en önemli hedefinin Alman teknik adam Jupp Heynckes olduğu ifade ediliyor. Bayern Münh’ten ayrılan tecrübeli hoca bugün yapacağı basın toplantısı ile geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yapacak.

Transfer de beklemede

Alman teknik adamın maliyeti çok yüksek olsa da Aziz Yıldırım’ın teknik direktör arayışlarında en büyük yardımcısı konumunda olan Rıdvan Dilmen, Heynckes ismi üzerine ısrarla duruyor. İlk gün ortaya atılan Capello ismi ise bugünlerde fazla dile getirilmiyor. Sarı lacivertliler askıya aldıkları transfer çalışmalarına da yeni teknik direktörleri ile anlaşıp yeniden başlamak istiyorlar.

Heynckes tarihe geçti

Jupp Heynckes, Bayern Münih’e bu sezon, lig, kupa ve Şampiyonlar Ligi’ni kazandırarak, Alman ve dünya futbol tarihine geçti. F.Bahçe, onu emeklilik kararından caydırmaya çalışıyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler