GeriFutbol Ağır işçi Quaresma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ağır işçi Quaresma

Ağır işçi Quaresma
refid:21510095 ilişkili resim dosyası

Beşiktaşlı oyuncuya bir kez daha istenmediği belirtildi, ardından zorunlu çalışma programı verildi. Bu programın sadece 3 aylık ve üstelik günde çift idman şeklinde olması dikkat çekti.

BEŞİKTAŞ’ın Portekizli oyuncusu Ricardo Quaresma yeni bir şok yaşıyor. Eşi ve yeni doğan çocuğu ile önceki akşam İstanbul’a gelen Quaresma dün sabah Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde çok şaşırdığı bir uygulamayla karşılaştı.

Sözleşmesinde, “Kadro dışı kalması halinde sadece Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde çalışır” maddesi bulunan Portekiz yıldız, af beklerken, kendisine görevliler tarafından 3 aylık çalışma programı iletildi.

Daha önce günde tek idman yapan Ricardo Quaresma, bu 3 ay boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenman yapmak zorunda kalacak.

‘Programa uyacağım’

Portekizli oyuncuya, dün öncelikle takımda istenmediğini bir kez daha ileten siyah beyazlı görevliler, ardından, yeni uygulamayı tebliğ etti. Buna göre, Quaresma, 3 ay boyunca, haftada 5 gün günde çift idman yapacak.

Görevliler, teknik direktör Samet Aybaba’nın bu programı bizzat hazırladığını belirtirken, Portekizli oyuncu da, sözleşmesinin devam ettiğini ve programa uyacağını bildirdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle