ADANA HABERLERİ

AGİAD iş dünyasını buluşturdu

DHA
28.03.2017 - 13:46Son Güncelleme :
DHA

ADANA Genç İşadamları Derneği'nin (AGİAD) düzenlediği sektörel buluşma etkinliğinde, sanayici ve tedarikçi üyeler bir araya geldi.

Yelken Kulübü'ndeki etkinlikte, AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ve yönetim kurulu üyeleri, katılımcılarla yakından ilgilenip çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

AGİAD Başkanı Adalı, hem üyeler arasında kaynaşmanın sağlandığını hem de önemli bir işbirliği platformu oluşturduklarını belirterek "İş dünyasının üretim ve kalkınma için ekonomik reform beklentileri, bürokratik engellerin kaldırılması, uygulanabilir ve nitelikli teşvik uygulamaları, vergi yükünün azaltılması gibi temel istekleri var" dedi. Adalı, şöyle devam etti:

"Üyelerimiz arasındaki paylaşımları ve işbirliğini çok önemsiyoruz. Bu çerçevede geleneksel hale getireceğimiz sektörel buluşmalara başladık. Üyelerimiz belirli aralıklarla bir araya gelecek. Hem işlerini hem önerilerini paylaşacak. Bu platformda oluşacak işbirliğiyle herkes önemli kazanımlar elde edecek. İleriki günlerde farklı sektör temsilcilerini yine buluşturacağız."

ADANA,(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden AGİAD iş dünyasını buluşturdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 13 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AGİAD iş dünyasını buluşturdu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı