Ağaoğlu: Kulağına küpe olsun

Hürriyet Haber
17.07.2012 - 12:12 | Son Güncelleme:

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, oğlu Alican Ağaoğlu’nun kendisinden habersiz aldığı yarış teknesini (offshore) parçalatmasıyla ilgili olarak, "Bazen bir musibet bin nasihattan iyidir. Kulağına küpe olsun" dedi.

Oğlunun teknesini habersiz aldığı için değil güvenli olmadığı için parçalattığını kaydeden Ağaoğlu, "Ne işi var öyle peynir gibi bir tekneyle. En ufak bir şeyde kağıt gibi yırtılacak bir tekne" dedi.

/images/100/0x0/55eb44f3f018fbb8f8b64665Kulağına küpe olsun

Alican Ağaoğlu’nun zaten 72 knot (133 km) hız yapan güzel bir teknesi olduğunu kaydeden Ağaoğlu şunları söyledi:

"Alican’ın zaten kaptan brövesi var. Teknesi de var. Burdaki sorun hayatına mal olacak bir tekne alması. Yoksa parayla pulla alakası çok. Duyunca hemen parçalattım, fiyatını bilmiyorum çok da önemli değil. Parçalattım çünkü bir musibet bin nasihattan iyidir. Bu kulağına küpe olsun."

Olgunlukla karşıladı

Tekneyi parçalatmasını oğlunun çok olgunlukla karşıladığını belirten Ağaoğlu, "Neden kızdığıma hak verdi, olgun davrandı. Hatta güldü. Şimdi zaten işleri için Londra’da" diye konuştu. Ağaoğlu, oğluna 18 yaşında olduğunda Lamborghini, kızına yine 18 yaş hediyesi olarak Bentley almıştı. Lükse düşkünlüğüyle bilinen Ağaoğlu’nun tekne, helikopter dışında garajında değeri 10 milyon TL’yi aşan otomobilleri bulunuyor.

TWITTER TEKNE PARÇALAMA ESPRİLERİYLE YIKILIYOR

AĞAOĞLU’nun Londra’daki işlerinin başında bulunan 20 yaşındaki Alican Ağaoğlu'nun kendisinden habersiz 60 bin euroya aldığı offshore tekneyle geçtiğimiz günlerde Bodrum koylarında gezdiğini öğrenen Ali Ağaoğlu, adamlarına tekneyi buldurup parçalattı. Alican’ın bakım için bıraktığı Bodrum Marina Group’ta parçalanan offshore tekneler 10-12 metreden başlıyor hızları 400 kilometreye kadar çıkıyor.  

AĞAOĞLU TEKNEYİ BÖYLE PARÇALATTI FOTO GALERİ

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı