Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ağabeyinin kayınpederini öldürdü

  Özgür SARI/KONYA, (DHA)
  16 Temmuz 2007 - 10:53Son Güncelleme : 16 Temmuz 2007 - 11:30

  Konya'da 22 yaşındaki Mevlüt Eskici, ağabeyinin kayınpederi 40 yaşındaki Hacı Ali Kurt'u göğsünden bıçaklayarak öldürdü.

   Mevlüt Eskici olayın ardından suç aleti bıçakla polise teslim oldu.

  Kent merkezinde berber dükkanı bulunan 24 yaşındaki Mustafa Eskici, iddiaya göre 3 gün önce 2 yıllık eşi 22 yaşındaki Rukiye Eskici ile tartışıp, babaevine gönderdi. Dün akşam saat 20.00 sıralarında Karatay İlçesi Kerimdede Mahallesi'nde oturan kayınpederinin evine giden Eskici, eşi ve 5 aylık çocuğunu alarak evlerine götürmek istedi. Ancak kayınpeder Hacı Ali Kurt, kızının eşine geri dönmesine izin vermedi. Bunun üzerine Mustafa Eskici ile kayınpederi arasında tartışma başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile Eskici, kayınpederi ve evde bulunan akrabaları tarafından dövüldü.

  Eşini ve çocuğunu alamadan evine dönen Eskici, bir kaç saat sonra kardeşi Mevlüt Eskici'yi de yanına alarak yeniden kayınpederinin evine gitti. Mevlüt Eskici, çıkan tartışmada yanında taşıdığı bıçak ile Hacı Ali Kurt'u karnından yaraladı. Ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılan 4 çocuk babası Hacı Ali Kurt, tüm müdehalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

  Mustafa Eskici, eşini ve çocuğunu alarak evine giderken, Mevlüt Eskici de suç aleti bıçakla polis merkezine teslim oldu. Mustafa Eskici de gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı