Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ağabey ile kız kardeşin en acı anı

  Fatih KARAÇALI/ADANA, (DHA)
  28 Temmuz 2012 - 12:59Son Güncelleme : 28 Temmuz 2012 - 13:52

  ADANA’da kuyumcu 61 yaşındaki Doğan Günaydın, narenciye bahçesine giderken kontrolüne kaybettiği otomobille takla attı. Emniyet kemeri takılı olmadığı için camdan fırlayarak kaza yerinde ölen Günaydın’ın cesedini gören kızı ile oğlunun feryatları yürekledi dağladı.

  Çocukları Sezer ve Umut ile birlikte kuyumculuk yapan Doğan Günaydın, sabah işyerini açtıktan sonra, "Narenciye bahçesine gidiyorum. Siz de öğlen kapatır gelirsiniz, akşam birlikte döneriz" diyerek işyerinden ayrıldı. Merkez Karayusuflu Köyü’ndeki bahçeye doğru yola çıkan Doğan Günaydın, Mıdık Mahallesi’nde otomobilin kontrolünü kaybetti. Savrulup takla atan otomobilde emniyet kemeri takılı olmadığı için camdan fırlayan Günaydın, kaza yerinde öldü.

  KAZA YERİNDEN KARELER

  Kazayı duyan Günaydın’ın çocukları Sibel, Umut ile Sezer Günaydın işyerini kapatıp geldi. Gözyaşlarına boğulan Günaydın kardeşleri, polis sakinleştirmeye çalıştı. Babasının öldüğüne inanmak istemeyen Sibel Günaydın, cenaze aracının gelmesini beklerken cesedin yanına oturdu. Sibel ile ağabeyi Umut, babalarının yüzün açıp onu görünce gözyaşlarına boğuldu. Babasının yüzünü ve ellerini öpen genç kız, "Baba bu sen olamazsın" diye feryat etti. Kardeşler, polis tarafından cesedin yanından uzaklaştırıldı.

  Ağabey ile kız kardeşin en acı anı İzmir'de zincirleme kaza: 17 yaralı

  Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesi ardından Doğan Günaydın’ın cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı