ANTALYA HABERLERİ

Afyonlu belediye başkanları, Başkan Çetinkaya'yı ziyaret etti

AA / Mehmet Çakmak
26.02.2016 - 11:11Son Güncelleme :
AA / Mehmet Çakmak

ANTALYA (AA) - Afyonkarahisar'a bağlı İhsaniye, Kayıhan, Beyyazı ve Yeşilçiftlik belediye başkanları Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar'a bağlı İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş ve Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Şemsettin Kol, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Çetinkaya, bu tür ziyaretlerin dostluk ve kaynaşmaları ortaya çıkardığını ifade etti. Çetinkaya, "Belediye olarak yürüttüğümüz projelerimizi anlattık, onlar da kendi projelerini anlattılar. Hizmetlerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Birbirimize değişik konularda yardımcı olabileceğimiz konularda yardımcı olmaya karar verdik" dedi.

Ziyaretin sonunda Çetinkaya, konuk belediye başkanlarına Kumluca Belediyesi kültürel yayınlarından ve Kumluca'ya özgü harnup pekmezi ile narenciye balı hediye etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Afyonlu belediye başkanları, Başkan Çetinkaya'yı ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 11 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Afyonlu belediye başkanları, Başkan Çetinkaya'yı ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı