Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Afyon Valisi 'Gitmiyorum' dedi

  Hürriyet Haber
  09.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e valilik ziyaretinde satranç takımı ve kilim armağan etmesiyle bir anda Türkiye'nin gündemine yerleşen Afyon Valisi İrfan Balkanlıoğlu'ndan flaş karar. Vali Balkanlıoğlu iki ay önce planlanan yurtdışı gezisini iptal ettiğini açıkladı.

  Afyonkarahisar Belediyesi Çevre Hizmetleri Birliği tarafından Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna Hersek ve Kosova’yı kapsayan 1 haftalık programa katılacak olan Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu ile Belediye Başkanı AK Parti’li Burhanettin Çoban, geziye katılmayacaklarını açıkladı. Afyonkarahisar Valiliği Özel Kalem Müdürü Metehan Zengin, Vali Balkanlıoğlu’nun geziye katılmayacağını daha önce birlik yönetimine duyurduğunu söyledi.

  Afyon Valisi Gitmiyorum dedi BU NEYİN HEDİYESİ?

  "VATANDAŞLARIMIZIN YARALARINI SARACAĞIZ"

  Belediye Başkanı ve Çevre Hizmetleri Birliği Başkanı Burhanettin Çoban ise programın resmi bir gezi olduğunu ve yaklaşık 2 ay önce planlandığını kaydetti. Gezinin 9 Eylül pazar günü başlayacağını ve 15 Eylül’de sona ereceğini belirten Başkan Çoban, "Geziye, belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel katılacak. Resmi bir gezi. Ancak cephanelikte yaşanan patlama sonrasında programa katılmama kararı aldım. Bu konuda olaydan etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını saracağız. Ancak yine 10’a yakın meclis üyemiz Balkan ülkelerini kapsayan bu programa katılacak" dedi.

  Afyon Valisi Gitmiyorum dedi ORGENERAL ÖZEL: REAKSİYON GÖSTEREMEDİM

  Afyon Valisi Gitmiyorum dedi AFYON VALİ’SİNDEN ŞOKE EDEN AÇIKLAMA

  CHP'Lİ KESİMOĞLU: VALİ GÖREVDEN ALINMALI

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı