« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Afyon Kuşadası'nda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Mor beyazlılar dün öğleden sonra Kuşadası'na giderek Adakule Otel'de kampa girdi. Yönetim, 2. Lig'e yükselme primini 5 milyar lira olarak açıkladı.

Şener cezalı Şampiyonluğu Isparta'ya kaptırdıktan sonra 2. lig'e yükselmek için bütün umudunu Play-Off maçlarına bağlayan Afyonspor, dün öğleden sonra Kuşadası'na gitti. Adakule Otel'de kampa giren mor beyazlılar, Play-Off maçları öncesi ilk çalışmasını bu akşam yapacak. Kafilede 23 futbolcu bulunuyor. Bu arada yönetim, Tahkim Kurulu'na başvurarak Anamur maçında kırmızı kart gördüğü için Şener'e verilen 3 maçlık cezaya itirazda bulundu. Bu futbolcu da Kuşadası kampı kadrosuna alındı.

Süper prim Afyonspor, Play-Off'taki ilk maçını perşembe günü oynayacak. Yarın yapacakları ter idmanından sonra maç saatini bekleyeceklerini söyleyen Teknik Direktör Esat Öksüzcük, ‘‘Grupta şampiyonluğu tecrübesizlik nedeniyle kaçırdık. Atmosferi yüksek olan maçlarda futbolcularımız ürkek oynadı. Şimdi bütün futbolcularımızı Play-Off maçlarına konsantre ediyoruz. Afyon'a 2. Lig ekibi olarak döneceğiz’’ dedi. Yönetim kurulu da, 2. Lig'e yükselme primini 5'er milyar lira olarak açıkladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz