Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Afrikalı istemiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yönetime sunduğu raporda, Afrikalı futbolculardan <ı>‘‘sorunlu’’ diye söz eden F.Bahçe Teknik Direktörü'nün transfer edilecek dört yabancının da aynı ülkeden olmasını istediği, tercihini ise İtalyan ya da Almanlardan yana kullanacağı öğrenildi.

Gidince gelmiyorlar

F.Bahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin yönetime, ‘‘Geremi'yi almayın. Daha doğrusu Afrikalı futbolcu alınmasını istemiyorum’’ dediği öğrenildi. Denizli'nin Afrikalı istememesinin nedeni olarak sık sık milli maçlar için ülkelerine gitmeleri, zamanında geri dönmemeleri ve sorunlu olmaları ifade edildi.

Her şey Zola'ya bağlı

Denizli'nin transfer edilecek yabancı futbolcuların dördünün de aynı ülkeden olmasını, takım içinde iyi kaynaşacaklarını düşündüğü için istediği belirtildi. Zola'dan cevap bekleyen yönetim, bu oyuncu ‘‘evet’’ derse, Di Matteo ile birlikte 2 İtalyan futbolcu daha alacak. Yanıtı ‘‘hayır’’ olursa, bu kez Möller'e dönülecek ve 3 Alman daha transfer edilecek.

Oktay-Alpay tamam

Yerli oyuncu transferinde de atağa kalkan, Oktay ve Alpay'la anlaşan sarı lacivertliler, ikinci görüşmede Siirt'e 8 milyon dolar önerdi. Ancak daha önce 13.5 milyon dolar isteyen Siirt Jetpa Kulübü Başkanı Fadıl Akgündüz ise 12.5 milyon dolara indi. Pazarlık sonunda iki tarafın 10 milyon dolarda anlaştığı tahmin ediliyor.

Murat Yakın olayı

Denizlisporlu Yusuf, G.Antepli Erhan Albayrak, ve Samsunsporlu Ali ile sözleşme imzalayan F.Bahçeli yöneticiler, transfer ücretlerini 4 milyon dolardan yukarı çıkarmamak amacında. Bu arada Mustafa Denizli'nin sorunlu bir şekilde F.Bahçe'den ayrılan ve Grasshoppers ile anlaşan Murat Yakın'ı da istediği sızan bilgiler arasında.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler