ÇANAKKALE HABERLERİ

Afete Hazır Okul Projesi Eğitimleri Başladı

IHA
27.02.2015 - 13:25Son Güncelleme :

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ FORMATÖR ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN, ‘AFETE HAZIR OKUL KAMPANYASI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ’ KAPSAMINDA AFETE HAZIR OKUL PROJESİ EĞİTİMLERİ VERİLMEYE BAŞLADI.

IHA

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Formatör Öğretmenleri tarafından, ‘Afete Hazır Okul Kampanyası İşbirliği Protokolü’ kapsamında Afete Hazır Okul Projesi Eğitimleri verilmeye başladı.
Milli Eğitim Bakanlığı ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) arasında afet zararlarının azaltılması için toplumun bilinçlendirilmesi amacıyla imzalanan ‘Afete Hazır Okul Kampanyası İşbirliği Protokolü’ kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Formatör Öğretmenleri tarafından Afete Hazır Okul Projesi Eğitimleri verilmeye başladı. ‘Okul Afet Acil Durum Planları Hazırlama’ ve ‘Afet Bilinci Eğitimi’ konularında Maarif Müfettişi Hasan Ali Akgül başkanlığında, Sivil Savunma Bölüm Şefi Feyzullah Gümüş, Formatör Öğretmenler Ahmet Arıcan, Kadir Durmaz ve Aydemir Kenar tarafından verilen eğitimlere her eğitim kurumundan bir yönetici ve Okul Afet Acil Yönetim Kurulu Üyesi öğretmenler katıldı. Lapseki, Gelibolu, Biga ve Çan’da gerçekleştirilen eğitimler, diğer ilçelerde de belirlenen tarihlerde sürdürülecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Afete Hazır Okul Projesi Eğitimleri Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 13 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Afete Hazır Okul Projesi Eğitimleri Başladı haberi güncellenecektir.

ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ

08 Mart 2018, Perşembe
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:31
 • Öğle
  13:31
 • İkindi
  16:44
 • Akşam
  19:20
 • Yatsı
  20:38
Sayfa Başı