AYDIN HABERLERİ

ADÜ Ziraat Fakültesi, TÖMER Öğrencilerini Ağırladı

IHA
30.10.2015 - 10:00Son Güncelleme :

ADÜ ZİRAAT FAKÜLTESİ YABANCI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

IHA

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Ziraat Fakültesi, Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (TÖMER) öğrenim gören yabancı öğrencileri ağırladı.
Düzenlenen etkinliğe ADÜ Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Kızılkaya, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Murat Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Ersel Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Mahmut Sinecen, Okt. Fatma Sinecen, Okt. Mustafa Karaca, Fakülte Sekreteri Ahmet Alkanat, TÖMER öğrencileri ve görevli personel katıldı.
ADÜ Ziraat Fakültesi Dekan Prof. Dr. Kadir Kızılkaya, uluslararası bir üniversite olma yolunda hızla ilerleyen Adnan Menderes Üniversitesi’nin yabancı öğrencilerle güç kazandığını belirterek, bu tarz etkinliklerin yabancı öğrencilere misafir perverliğimizi göstermenin en iyi yolu olduğunu söyledi. Etkinlikten büyük memnuniyet duyan öğrenciler, ADÜ Ziraat Fakültesi’ni gezerek farklı birimlerden fakülte hakkında bilgi aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden ADÜ Ziraat Fakültesi, TÖMER Öğrencilerini Ağırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 10 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ADÜ Ziraat Fakültesi, TÖMER Öğrencilerini Ağırladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı