AYDIN HABERLERİ

ADÜ Personeli Hizmet İçi Eğitimde Bir Araya Geldi

IHA
08.09.2015 - 10:33Son Güncelleme :

ADÜ PERSONELİ HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİNDE BİR ARAYA GELDİ

IHA

Adnan Menderes Üniversitesi’ne (ADÜ) bağlı birimlerde görev yapan personeller, hizmet içi eğitim seminerinde bir araya geldi.
Adnan Menderes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Hizmet İçi Eğitim Semineri’nin ikincisi ADÜ Didim Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Eğitim programına ADÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca ve Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı, Genel Sekreter Vekili Uzm. Mustafa Aslan, Devlet Personel Daire Başkanlığı Uzmanı Mustafa Kaya, Adnan Menderes Üniversitesi akademik ve idari personeli katıldı.
Açılış konuşmalarıyla başlayan programda ADÜ Genel Sekreter Vekili Uzm. Mustafa Aslan, eğitimlerin personelin birbirini tanıması ve eksik olan noktalarda bilgilerini yenilemeleri anlamında önemli olduğunu söyledi.
ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı da, hizmet içi eğitim seminerlerinin mesleki gelişim, moral ve motivasyon için önemine dikkat çekerek; kişisel gelişim için eğitimlerin önemini vurguladı.
ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Tunca ise, değişen mevzuatlar ve yenilenen bilgilerin, personelin birikiminin yenilenmesi anlamında zaruri olduğunu ifade ederek; “Dağınık kampüslerimizde görevlerini yerine getiren personelimizin bir araya gelerek çeşitli konularda bilgi alışverişi yapması bakımından, bu eğitimlere üniversite olarak çok önem veriyoruz” dedi.
Hizmet içi eğitim seminerinde Devlet Personel Daire Başkanlığı Uzmanı Mustafa Kaya, “657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu” ve “Taşınır Mal Yönetmeliği” konularında gerçekleştirdiği sunumunda Adnan Menderes Üniversitesi personeline gelişmeler ve yeniliklerle ilgili bilgi verdi. Sunumların ardından ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı’nın, Kaya’ya teşekkür belgesini vermesiyle program son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden ADÜ Personeli Hizmet İçi Eğitimde Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Eylül 2015 tarihinde saat 10 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ADÜ Personeli Hizmet İçi Eğitimde Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

13 Mart 2018, Salı
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:16
 • Öğle
  13:24
 • İkindi
  16:43
 • Akşam
  19:20
 • Yatsı
  20:35
Sayfa Başı