Adresiniz Değer Kazanacak!

10.03.2016 - 23:38 | Son Güncelleme:

Bu dönemde yapılacak en doğru yatırımın ne olduğu tartışılırken akıllı yatırımın adresi yine gayrimenkul.

İstanbul gibi gayrimenkullerin değerinin sürekli yükseldiği bir metropolde ticari gayrimenkuller büyük, küçük her yatırımcının göz bebeği. Ticari gayrımenkullere yatırım yapmak isteyenler için en önemli unsur ise konum. 

Merkezi bir konumda sürekli değer kazanan bir mülkü uygun fırsatlarla edinmek, bir de üzerine kira geliri elde etmek ise gayrimenkul yatırımında altın oranı yakalamak anlamına geliyor.

Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda İstanbul’da tek bir konum öne çıkıyor: Maslak

Uluslararası Ticari Gayrimenkul Şirketleri Öneriyor
Colliers International’un son raporuna göre uluslararası şirketlerin ve prestijli kiracıların bulunduğu, İstanbul iş aksının en merkezi bölgelerinden Maslak, ortalama 28$/m² kira bedeli ile iş dünyasının en fazla talep gören ve kiraların günden güne yükseldiği bölgesi. Üniversite ve teknokentlerin yoğun olarak konumlandığı bölge son dönemde start up ofislerinin, e-ticaret ve yazılım firmalarının da ilk adresi.

Yatırımcıların Maslak’taki Gözdesi: Maslak 1453
2 milyon metrekareye yakın inşaat alanıyla Avrupa’nın en büyük yaşam kompleksi olan Maslak 1453 ise konut, ofis ve ticari fonksiyonları ile İstanbul’un iş ve yaşam merkezi Maslak’ta adeta yepyeni bir şehir. Maslak 1453’te kapısında metrosuyla, alışveriş, eğlence, kültür, sanat, spor imkanları ile iç içe bir yaşam pek yakında başlayacak.

Konutların rekor hızla satıldığı Ağaoğlu Maslak 1453’ün geçtiğimiz günlerde satışa çıkan ilk ofis blokundaki Teras Ofisler, avantajlı fiyatları ve ödeme koşullarıyla bu dönemde tartışmasız bir yatırım fırsatı sunuyor.

%18 KDV Ağaoğlu’dan!
Satışa çıktığı ilk hafta sonu itibariyle %55’ten fazlası satılan Maslak 1453’ün 2016 teslim ilk ofis bloku, %0.99 kredi faizi ve %10 peşinat fırsatı ile yatırımcıların dikkatlerini çekiyor. Bunların yanında Maslak 1453 ofislerini cazip kılan en büyük etken ise Ağaoğlu tarafından karşılanan %18 KDV.

10 Yılda Amorti
Uzmanlar, bu şartlarda satın alınan bir ofisin kendini yaklaşık 10 yılda amorti edeceğini ön görüyor ve Ofis 1453’ü İstanbul’da yapılacak en akıllı yatırımlardan biri olarak gösteriyorlar.

Ağaoğlu Maslak 1453’ün Teras Ofis’leri, avantajlı satın alma maliyeti ve yüksek kira getirisi sayesinde yatırım değerini katlayarak arttırıyor, ‘Ev fiyatına Ofis mi olur?’ dedirtiyor.

Ofis yatırımınızı Teras Ofis’lere  yapın, adresiniz Ağaoğlu güvencesi ile değer kazansın. 

Bu yatırım fırsatını değerlendirmek için 444 6 777’yi arayabilir veya terasofis1453.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Etiketler:
Sayfa Başı