Gündem Haberleri

  Adresimi vereyim

  Mehmet YİRUN/DHA
  03.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Çocuklarını da alıp bir akrabasının yanına yerleşen Sündüs Şen kocasının kurbanı oldu. Konuşmak için buluştuğu kocası, kadını bıçaklayarak öldürdü ve ardından polisi aradı: “Adresimi vereyim, karımı bıçakladım.”

  TEKİRDAĞ Çorlu’da bir fabrikada çalışan Sündüs Şen (36), eşi Erdal Şen’le (40) tartıştıktan sonra, çocuklarını İstanbul’daki bir yakınının yanına gönderip, kendisi de bir akrabasının yanında kalmaya başladı. İddiaya göre Erdal Şen, hafta boyunca eşini ısrarla aradı.

  Israrlarına dayanamadı

  Sündüs Şen’in önceki gün konuşma teklifini kabul etmesi üzerine çift evlerinde buluştu. Burada ikili arasında tekrar tartışma başladı. Saat 23.30 sıralarında, Erdal Şen mutfak tezgâhının üzerinde bulunan ekmek bıçağını alarak eşi Sündüs Şen’i bıçakladı. Erdal Şen, olaydan hemen sonra cep telefonundan 155 Polis İmdat’ı arayarak eşini bıçakladığını söyleyip evinin adresini verdi.

  Polis kapıyı kırdı

  Polisin zile basmasına rağmen Erdal Şen kapıyı açmadı. Polis, kapıyı kırarak içeri girdi, Sündüs Şen kanlar içinde bulundu. Sağlık ekipleri Sündüs Şen’in öldüğünü belirledi. Polis tarafından gözaltına alınan Erdal Şen, ifadesinde, eşinin kendisini aldattığını öne sürdü.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı