Gündem Haberleri

  Adres sorma sapığı ilk ifadesinde, "Cinsel sorunlarım vardı" demiş

  10 Ocak 2016 - 13:11:00

  Ankara’nın Dikmen ve Balgat semtlerinde genç yaştaki kadınlara yol sorma bahanesiyle cinsel organını göstererek tacizlerde bulunan ve bu tacizleri videoya alarak Twitter'dan paylaşan D.K’nın gözaltına alındıktan sonra ilk ifadesi ortaya çıktı.

  Ankara Çankaya'da otomobilinin içinde mastürbasyon yapıp kadınlara yol soran bir kişinin Twitter'da yaptığı paylaşımlar sosyal medyayı karıştırmıştı.

  Ankara'daki 'adres sorma' sapığı yakalandıAnkara'daki 'adres sorma' sapığı yakalandı

  Şikayet yağmuru sonrasında D.K adlı kişi dün gece polis tarafından gözaltına alındı.

  EVLİ VE KIZ ÇOCUĞU BABASI

  Evli ve bir kız çocuğu babası olduğu öğrenilen zanlının polisteki ilk sorgusunda “Cinsel sorunlarım vardı” şeklinde konuştuğu belirtildi.

  Ankara'daki ahlâksız sürücüye suç duyurusu yağmuruAnkara'daki ahlâksız sürücüye suç duyurusu yağmuru

  SORGU SONRASI TUTUKLANDI
  Anadolu Ajansı'nın geçtiği haberde, Dikmen ve Balgat bölgesinde genç yaştaki kadınlara yol sorma bahanesiyle cinsel organını göstererek tacizlerde bulunduğu, bu tacizleri videoya alarak Twitter üzerinden "Dev_Ank" kullanıcı adıyla paylaştığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen D.K, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir şahsın Dikmen ve Balgat bölgesinde genç yaştaki kadınlara yol sorma bahanesiyle cinsel organını göstererek tacizlerde bulunduğu, bu tacizleri videoya alarak Twitter üzerinden "Dev_Ank" kullanıcı adıyla paylaşımlarda bulunduğunun tespit edilmesi üzerine çalışma başlatmıştı.

  Ekiplerin çalışması sonucu kısa sürede yakalanan zanlı D.K, ilçe emniyet müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti.

  Etiketler: Ankara , sapık , adres
  Son Güncelleme : 10 Ocak 2016 - 18:23:55
   
  HaberlerGalatasaraybinali yıldırımFenerbahçeburçniobeak partiAlmanya