« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adnan Sezgin: Lincoln'ü iyi ki almışız

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Türk Milli Futbol Takımı'nın Yunanistan karşısında aldığı mağlubiyet nedeniyle üzgün olduklarını belirterek, "Türk Milli Takımı, Norveç müsabakasından alnının akıyla çıkacaktır" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Lincoln'un düzenlediği basın toplantısının başında çeşitli konularda görüşlerini açıklayan Sezgin, milli takımın aldığı mağlubiyetle ilgili olarak, “Bize daha önce güzel günler yaşatan, zaferlere imza atmış olan yine aynı çocuklarımızdı. Norveç maçından alınlarının akıyla çıkacaklarına yürekten inanıyoruz. En büyük avantajımız da kendi kaderimizi kendimizin çizecek olmamızdır” diye konuştu.

"ANKARASPOR MAÇI ÇOK ÖNEMLİ"

Ankaraspor maçını çok önemsediklerini anlatan Sezgin, “Bu taraftarsız oynayacağımız son maçımız olacak. Seyircilerimizin önüne bugünkü gibi zirvede çıkmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Adnan Sezgin, sakatlıklar hakkında da bilgi vererek, şunları söyledi:
“Ayhan bir ameliyat geçirdi. 2. haftanın sonunda çalışmalara başlayacak. Okan'ın geçirdiği ameliyat var, kemik ödemi bulunuyor. Hafif hafif koşulara başlaması bekleniyor. Sabri için 6 haftalık dönem gerekiyor, aksilik olmadığı takdirde gelecek hafta koşulara çıkacak. Hasan Şaş ise iki gün önce antrenmanda sakatlandı, korktuğumuz başımıza gelmedi, beklediğimizden iyi çıktı. Yarın durumuna bakılacak.”

"LINCOLN'U İYİ Kİ ALMIŞIZ"

Sezgin, basın toplantısında Lincoln'e de övgüler yağdırırken, “İyi ki almışız” dedi.

Samimi olarak konuştuğunu söyleyen Adnan Sezgin, "Kendisi ilk geldiği günden beri beklediklerimizin çok üstünde olmak üzere çok pozitif enerji yaymaya başladı. Takım arkadaşları ve bizler kendisini çok seviyoruz. Bugüne kadar 1-2 şey dışında, gösterdiği profesyonellik, arkadaşlık ve kulübümüzde sanki yıllarca oynuyormuş gibi davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki almışız” diye konuştu.

Külüp başkan yardımcısı Adnan Polat'ın başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve yarın eve çıkmasının beklendiğini belirten Adnan Sezgin, kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Sezgin son olarak, “Necati ve Orhan size karşı oynayabilecek mi?” sorusuna “Biz başka takımlara verdiğimiz oyuncularla ilgili böyle şartlar sözleşmelere koymuyoruz. Böyle bir şey bize doğru gelmiyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler