« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adnan Polat'tan Semih açıklaması

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Lig TV’ye önemli açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Arda’dan Rijkaard’a, Semih’ten Servet’e kadar birçok konuda önemli açıklamalar yapan Polat’ın sözleri Galatasaraylı taraftarların meraklarını dindirecek cinsten!

İşte Adnan Polat’
ın açıklamaları:

“ARDA HİÇBİR YERE GİTMİYOR”

Arda’nın kafasının rahat olduğu zaman neler yapabileceğini Türkiye maçında herkes gördü. Hakkında çıkan bunca habere karşı Arda iyi bile dayandı. Gelecek sezonda da bizimle beraber olacak. Arda Turan hiçbir yere gitmiyor.

“SERVET AVRUPA’YI İSTİYOR”

Servet’
ın aklında geçen yıldan beri Avrupa’da oynamak var. Servet’i kadromuzda düşünüyoruz ama oyuncumuzun da isteği doğrultusunda iyi bir teklif gelirse neden olmasın?

“SEMİH’LE BİR İLGİMİZ YOK”

Herkes bir şeyler yazıp çiziyor sonra yazılanlara yazanlar da inanıyor. Bir kere Semih’in Fenerbahçe ile sözleşmesi var mı, yok mu o bile doğru düzgün bilinmiyor. Net olarak söylüyorum ki Semih Şentürk’le bir ilgimiz yok.

“RIJKAARD GÜÇ TOPLUYOR”

Frank Rijkaard’la bugüne kadar ayrılık konusunda en ufak bir konuşmamız ya da yönlendirmemiz olmadı. İyi ki onunla beraberiz. Onunla ilgili ne bir endişemiz ne de sorunumuz var. Sözleşmemiz aynen devam ediyor. Şu an kendisi tatil yapıyor. Yani kafasını dinleyip, güç topluyor.

“SAVUNMADA ÇOK İYİYİZ”

Çağlar’
ın transferinden dolayı çok mutluyum. Sabri, Ali Turan, Hakan Balta, Servet, Emre Güngör ve Çağlar… İsim isim bakınca çok iyi bir savunmamız var. Mehmet Batdal’ın transferinden dolayı da sevinçliyim. Mehmet’ten çok umutluyum. Kısacası moralim yerinde.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler