« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adnan Polat, bağış paralarını G.Saray hesaplarına aktardı

Galatasaray Kulübü, eski yönetici Adnan Polat'ın başlattığı “Bağış Toplama Kampanyası”nda toplanan bağışların bugün itibariyle Galatasaray Kulübü'nün hesaplarına aktarıldığını açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Adnan Polat'ın Galatasaray Kulübü adına yönetim kurulu kararı ile yetkilendirildiği vurgulanarak, “Sayın Adnan Polat'ın hesaplarında biriken bağışların, bugün itibariyle, Galatasaray Spor Kulübü'nün T.C. Ziraat Bankası Mecidiyeköy Şubesi nezdinde açılmış olan YTL 2502040-5002, USD 2502040-5003, EURO 2502040-5004 numaralı hesaplarına virman edilmiştir” denildi.

Açıklamada, bundan sonra Adnan Polat tarafından, yetki belgesine istinaden, toplanacak olan bağışların 24 saat içerisinde Galatasaray Spor Kulübü'nün T.C. Ziraat Bankası nezdinde açılan hesaplarına aktarılacağı da vurgulandı.
Galatasaray Kulübü ayrıca, medyada çıkan “Yardım Toplama Kampanyası” gibi söylemlerin geçerli olmadığı ve olayın sadece, Galatasaraylı işadamları ve taraftarlarının, kamu yararına dernek statüsündeki kulübe bağışta bulunmalarından ibaret olduğunu ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz