« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adnan Öztürk: Kazım kendi gitmek istedi

Gündemdeki gelişmeleri Sportstv’ye değerlendiren Galatasaray 2. Başkanı Adnan Öztürk, “Türkiye Futbol Federasyonu, Türk futbolunun geleceği için göreve devam etmeliydi ve çok doğru bir karar aldı” dedi. Kazım için ise bol şans diledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray 2. Başkanı Adnan Öztürk, “Türkiye Futbol Federasyonu’nun göreve devam etmesi çok doğru bir karar. Play-Off’tan önce takımlarla ilgili karar verileceğini düşünüyorum” dedi.  Öztürk Olympiakos’ transfer olan Kazım Kazım içinse , “Bol şans” dedi.

Gündemdeki gelişmeleri Sportstv’den Aydın Cingöz'e değerlendiren Galatasaray 2. Başkanı Adnan Öztürk, “Galatasaray olarak Kulüpler Birliği’nin Türkiye Futbol Federasyonu’nun göreve devam etmesi yönündeki bildirsi için öncü olduk. Türkiye Futbol Federasyonu, Türk futbolunun geleceği için göreve devam etmeliydi ve çok doğru bir karar aldı” dedi.

Şike soruşturmasına ilişkin kararın paly-off’tan önce verileceğine inandığını ifade eden Öztürk, sözlerine şöyle devam etti:  “UEFA’dan sonra FIFA’da TFF’yi uyardı. Federasyon kurulları play-off’tan önce kesinlikle karar almalı ve alacağına inanıyorum. 58. Maddedeki hükümler uygulanacak ve karar verilecek. Bu karar gecikirse Türk futbolu büyük zarar görür. Gerekirse Avrupa Kupalarına gitmeyelim diyen Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Başkanlığından istifa etmeli. Birlik başkanı böyle bir açıklama yapamaz” diye konuştu

Öztürk, Yunanistan’a transfer olan Kazım Kazım içinse, “Gitmeyi kendi istedi. Ona bol şans, kendine iyi baksın” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler