« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adnan Ölmez: Kulüp değil batık bir şirket yönetiyoruz

Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez, kulübün içinde bulunduğu durumla ilgili değerlendirmesinde, “Biz burada kulüp değil, batık şirket yönetiyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Adnan Ölmez, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, dün oynanan Ankaraspor maçı sonrasında bir grup taraftarın kulüp yöneticileri aleyhinde yaptığı tezahüratlar karşısında gerçek Samsunspor taraftarının sessiz kalmasına üzüldüğünü söyledi.

Samsunspor yönetiminin çok ağır bir yükün altına girdiğini, fakat daha iyi bir yönetim geldiği takdirde görevi devretmeye hazır olduklarını ifade eden Ölmez, “Biz burada kulüp değil, batık bir şirketi yönetiyoruz. Bizim bu kulübü hangi şartlarda devraldığımızı herkes bilmeli. Biz yerimize çivilenmedik. Bu işi bizden iyi yapacağını iddia edenler varsa çekip gitmeye de hazırız” dedi.

Maçın ardından bir grup taraftarın Samsunsporlu futbolcuları stadın ardından kulüp binasında da taciz etmesinin kulüp yöneticileri üzerinde olumsuz etkilediğini belirten Ölmez, “Ligde kalan 12 karşılaşmanın 7'sini içerde oynayacağız, ama bu şartlar altında içeride oynamak bizim için avantaj olmayacak gibi görünüyor. Olaylar futbolcuların üzerinde olumsuz etki bırakmıştır. Maddi anlamda katkı bulamadığımız bu şehir manevi olarak da katkı sağlamazsa ciddi ciddi şeyler düşünmeye başlayacağız” diye konuştu.

TEKNİK DİREKTÖR ARICA'NIN İSTİFASI

Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca'nın, Ankaraspor karşılaşmasının ardından, yönetime kulübün menfaatleri doğrultusunda istifasını her an vermeye hazır olduğunu bildirdiğini belirten Ölmez, ”Hocamız maçtan sonra çıkan olaylardan sonra bana jest olarak istifasını sundu. Biz de uzun süren toplantı sonrası Erdoğan Arıca'nın istifasını kabul etmedik. Yolumuza Arıca ile devam edeceğiz” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.