Gündem Haberleri

  Adliye çıkışında silahlı saldırı: 2 kişi öldü

  Bulut MÜLHİM, Taner YENER, Şeyma ULUSOY / İSTANBUL , (DHA)
  31.01.2011 - 16:01 | Son Güncelleme:

  ESENYURT’ta 6 ay önce park yeri kavgasında komşusu Niyazi Çiğdem’i yaralayıp, oğlu özer Çiğdem’i öldüren Mehmet Gündoğdu’nun duruşması kanlı bitti. Tutuksuz yargılanan Mehmet Gündoğdu’nun eşi Eylem Gündoğdu ve babası Ali Haydar Koçintar, adliye çıkışında bindikleri takside Niyazi Çiğdem tarafından kurşunlanarak öldürüldü.

  BABA - KIZ ADLİYE ÇIKIŞI VURULDU / WEB TV

  İstanbul Esenyurt’ta oturan Niyazi Çiğdem (53) 9 Ağustos 2010’da otomobilini kapısının  önüne park ettiği komşusu Mehmet Gündoğdu (37) ile kavga etti. Tabancasını çeken Mehmet Gündoğdu, Niyazi Çiğdem’i yaraladı, 26 yaşındaki oğlu Özer Çiğdem’i ise öldürdü.

  Mehmet Gündoğdu ile kavgaya karışan eşi Eylem Gündoğdu ve eşinin babası Ali Haydar Koçintar’a cinayetten dava açıldı. Bakırköy Adliyesi’nde bugün görülen davada Mehmet Gündoğdu tutuklu yargılanırken diğer sanıklar Eylem Gündoğdu ve babası Ali Haydar Koçintar ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Niyazi Çiğdem duruşma çıkışında taksiyle evlerine dönen Eylem Gündoğdu ile babası Ali Haydar Koçintar’ı trafik ışıklarında durdurdu. Eylem Gündoğdu ve Ali Haydar Koçintar’ın başlarına 7 el ateş eden Niyazi Çiğdem, olay yerinden geçen motosikletli polisler tarafından yakalandı. Eylem Gündoğdu ve Ali Haydar Koçintar kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı