Gündem Haberleri

  Adli Tıp'a sorulsun

  Hürriyet Haber
  23.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Özcan Deniz ile Şebnem Schaefer arasında süren "hakaret" davasında ilginç bir gelişme yaşandı.

  Şebnem Schaefer FOTOĞRAFLARI

  Schaefar'ın avukatı, mahkemeden Deniz'in biseksüel olup olmadığının tespit edilmesini istedi.
  Şimdi avukatlar devrede
  Nişanlısı Şenol İpek'ten ayrıldıktan sonra "Hâlâ bakireyim" diye bir açıklama yapan Şebnem Schaefer için Özcan Deniz "Bornozunu bende unuttu" demiş, işte bu söz kavga başlatmıştı. Schaefer, karşı saldırıya geçerek eski sevgilisi Deniz'in biseksüel olduğunu ileri sürmüştü. Bu atışma şimdi mahkeme salonlarında devam ediyor. Deniz'in avukatlarının Schaefer'in akıl sağlığının yerinde olup olmadığının incelenmesini talep etmesinden sonra, sıra ünlü

  Adli Tıpa sorulsun
  mankenin avukatına geldi.
  Ana konu biseksüel iddiasıdır
  Şebnem Schaefer'ın avukatı İbrahim Fırat, hakimden şu talepte bulundu: "Karşı taraf, müvekkilimin kendisine 'biseksüel' diyerek hakaret ettiğini iddia etmektedir. Biseksüel iddiası, bu davanın ana konusudur. Söz konusu kişinin biseksüel olup olmadığının Adli Tıp Kurumu veya tam teşekküllü bir devlet hastanesi tarafından tespitini talep ediyoruz." Hakim Özcan Deniz'in avukatının konuyla ilgili beyanını aldıktan sonra duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.
  Özcan Deniz'in avukatları, birkaç duruşma önce Şebnem Schaeffer'in akıl sağlığının yerinde olup olmadığının incelenmesini talep etti. Şişli Etfal Hastanesi'nde genç mankenin akıl sağlığının yerinde olduğu tespit edildi ve alınan rapor zapta geçti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı