ADIYAMAN HABERLERİ

Adıyaman'da üniversiteler fidan dikti

DHA
27.03.2017 - 17:27Son Güncelleme :
DHA

Mahir ALAN/ADIYAMAN (DHA) - ADIYAMAN'da Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürlüğü'nde barınan üniversite öğrencileri, 15 Temmuz şehitlerinin adına fidan dikti.

Adıyaman- Gölbaşı karayolunda Aşağıçöplü Köyü mevkiinde 15 Temmuz şehitleri adına metal plakaların bulunduğu birer fidan dikildi. Etkinliğe katılan öğrenciler üzerinde şehitlerin isimlerinin olduğu metal plakaları diktikleri fidanlara iliştirdi. Her fırsatta ve her fidan dikim döneminde ormanın geliştirilmesi yönünde çalışmaların devam edeceği kaydeden KYK Adıyaman İl Müdürü Sami Köroğlu, "15 Temmuz şehitlerimiz için her birisinin adına üzerinde metal plakaların bulunduğu birer fidanlar dikildi. Etkinliğe katılan öğrenciler üzerinde isimlerinin olduğu metal plakaları kendileri tarafından diktikleri ağaçlara iliştirdiler. Her fırsatta ve her ağaç dikim döneminde ormanların geliştirilmesi yönünde çalışmalarımız devam edecek" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Adıyaman'da üniversiteler fidan dikti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 17 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adıyaman'da üniversiteler fidan dikti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı