ADIYAMAN HABERLERİ

Adıyaman'da hijyen eğitimi

DHA
29.03.2017 - 13:38Son Güncelleme :
DHA

Mahir ALAN/ ADIYAMAN, (DHA)- ADIYAMAN'da lokantacı ve pastane esnafına hijyen eğitimi verildi.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda Lokantacılar ve Pastacılar Odası'na üyesi olan gıda çalışanlarına hijyen eğitimi verildi. Eğitimde gıda işletme çalışanlarına gıda ile ilgili mevzuat gıda hijyeni gibi konularda bilgi verildi. Toplantıya katılan gıda işletmecileri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Yapılan eğitimde çalışanların kişisel hijyene dikkat etmeleri bone galoş ve eldiven kullanmaları işyerin de hijyenle ilgili düzenleme yapmaları konusunda uyarılar yapıldı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Adil Alan, denetimlerle ilgili "Kaç defa uyarmamıza rağmen hala yapıyorsa aynı yanlışı işletmeciye idari yaptırım uygulayabiliyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte sizlerle daha çok bir araya geleceğiz. Bu konularla alakalı daha çok çalışacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Adıyaman'da hijyen eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 13 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adıyaman'da hijyen eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı