ADIYAMAN HABERLERİ

Adıyaman'da asfaltlama çalışması

DHA
31.03.2016 - 16:48Son Güncelleme :
DHA

Mahir ALAN/ADIYAMAN, (DHA)- ADIYAMAN Belediyesi tarafından Altınşehir Mahallesinde sürdürülen yol genişletme çalışmalarında sona gelindi.

İl genelinde trafik sorununu minimuma indirmek için yeni projeler üreten Adıyaman Belediyesi, araç yoğunluğunun en çok yaşandığı bölgelerden bir tanesi olan Altınşehir Mahallesindesürdürdüğü trafik düzenleme çalışmasını tamamladı.

Altınşehir kavşağından Altınşehir Camisine giden yol güzergahı üzerinde gerçekleştirilen yol genişletme çalışması ile Adıyaman Üniversitesi önünde ve karşısında bulunan durak ve cep çalışmalarını asfaltlama işlemi ile tamamlayan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmaların büyük bir kısmının tamamlandığını dile getirdiler.

Yetkililer ise konu ile ilgili yaptıkları açıklamada, “Altınşehir kavşağında bulunduğu alana bir yan yol yaparak, Altınşehir Camisi tarafına gidecek olan araçların trafikte daha rahat hareket edebilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Böylelikle hem Altınşehir kavşağında, hem de Karayolları kavşağında birikmeler biraz daha azalacaktır. Bunun yanında bir de Adıyaman Üniversitesinin hemen önünde ve karşısında otobüslerin kullanacakları cep ve durak yaptık” diye konuştular.FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Adıyaman'da asfaltlama çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 16 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adıyaman'da asfaltlama çalışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı