ŞIRNAK HABERLERİ

Adıyaman’dan Silopi’ye Kitap Desteği

IHA
25.02.2015 - 14:07Son Güncelleme :

SİLOPİ TEKNİK VE MESLEK ANADOLU LİSESİ'NE ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ'NDEN DESTEK GELDİ. COĞRAFYA ÖĞRETMENİNİN KİTAP ÇAĞRISINA KARŞILIK VEREN ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ SİLOPİ TEKNİK VE MESLEK ANADOLU LİSESİ'NE 300 KİTAP GÖNDERDİ.

IHA

Silopi Teknik ve Meslek Anadolu Lisesi’ne Adıyaman Üniversitesi’nden destek geldi. Coğrafya öğretmeninin kitap çağrısına karşılık veren Adıyaman Üniversitesi Silopi Teknik ve Meslek Anadolu Lisesi’ne 300 kitap gönderdi.
Silopi Teknik ve Meslek Anadolu Lisesi coğrafya öğretmeni Yunus Dolaş okul kütüphanesine kitap tedarik etmek için Adıyaman Üniversitesi ile görüştü. Yapılan görüşme sonrası okula kitap yardımı yapılacağı bildirilmesinin ardından 300 kitap okula ulaştı. Kitapları teslim alan Yunus Dolaş, kendi şehrinin üniversitesinin bu bağışının kendisini ayriyeten sevindirdiğini belirterek teşekkürlerini iletti. Müdür yardımcısı Eren Başkol, "Öğretmenimizi ve Adıyaman Üniversitesi’ni duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyorum" dedi.
Okula gönderilen kitapları inceleme fırsatı bulan öğrenciler ise Adıyaman Üniversitesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şırnak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şırnak ilinden Adıyaman’dan Silopi’ye Kitap Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adıyaman’dan Silopi’ye Kitap Desteği haberi güncellenecektir.

ŞIRNAK NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:26
 • Guneş
  07:09
 • Öğle
  12:15
 • İkindi
  14:45
 • Akşam
  17:00
 • Yatsı
  18:32
Sayfa Başı