Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Adımızı duyurmaya devam edeceğiz"

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, yaklaşmakta olan sezon öncesi kampa giren ve kendilerini TKB2L’de temsil edecek olan takımlarına başarılar diledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kadınlar İkinci Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan Nevşehir Üniversitesi, yeni sezon için kampa girerek çalışmalara başladı.

Sezon öncesi sporculara başarılar dileyen Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, “Nevşehir Üniversitesi olarak üniversitemizin kuruluşundan bugüne spora ve sporcuya büyük önem verirken bu bağlamda son olarak Üniversitemiz Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde TKB2L’de mücadele edecek bir takım kurduk. Elde edeceğimiz başarılarla şehrimizin ve üniversitemizin adını sporda da duyurmaya devam edeceğiz. Kendilerine sezon öncesi şimdiden teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Profesyonel liglerde mücadele edebilecek bir takımın Nevşehir’e ve spora kazandırılmasının önemine değinen Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın,“Üniversitemiz bünyesinde oluşturulan ve sporda başarılara yenisini eklemek adına değerli hocalarımız gözetiminde kampa girerek çalışmalarına aralıksız devam eden bayan basketbol takımımızla birlikte hedefimiz yeni sezonda iyi dereceler elde etmek” dedi.

Antrenör Mustafa Yarılı gözetiminde yeni sezona Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nda hazırlanan Nevşehir Üniversitesi, kendilerinden desteklerini esirgemeyen Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’a teşekkür etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler