BİTLİS HABERLERİ

Adilcevaz KYK yurdunda kutlu doğum haftası

DHA
28.04.2017 - 10:47Son Güncelleme :
DHA

Salih BEŞKARDEŞ / ADİLCEVAZ (Bitlis), (DHA)-BİTLİS’in Adilcevaz İlçesi Kredi Yurtlar Kurumunu Müdürlüğünce Kutlu Doğum Haftası programı düzenlendi.

KYK yurdunda iki gün süren etkinliklerde kız ve erkek öğrenciler için ayrı programlar düzenlendi. Düzenlenen programa yurtta kalan öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Program Merkez Şerefiye Camii imamı Bedrettin Akkoyun tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Ulu Camii imamı İsmail Yılmaz, öğrencilere Peygamber efendimizin hayatından kesitler anlattı. Program sinevizyon gösterisi ve öğrencilerin okumuş olduğu ilahi ve şiirlerle devam etti.

Yurt müdürü Özcan Beşkardeş konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Yurdumuzda kalan öğrencilerimizle manevi günleri hatırlama ve onu yaşatma adına olsun zaman zaman hem erkek bloğunda hem de kız bloğunda faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bugün de Peygamber efendimizin doğum günü münasebetiyle kutlu doğum programını öğrencilerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik. Ayrıca imam arkadaşlarımızın katkısıyla çok güzel bir program gerçekleştirdik. Yurt müdürlüğü olarak, bu mübarek günü öğrencilerimizle ve personelimizle birlikte kutladık. Böylesine güzel etkinlikler hem öğrencilerimizin kendi aralarında hem de idare ile daha güzel iletişimine vesile olmaktadır. Biz yurt olarak öğrencilerimizle birlikte sosyal kültürel ve maneviyatı güçlü programlar yapmaya devam edeceğiz. Ben buradan programımıza anlam katan ve emeği geçen başta imam arkadaşlarımıza, öğrencilerimize ve personelime çok teşekkür ederim"dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Adilcevaz KYK yurdunda kutlu doğum haftası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 10 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adilcevaz KYK yurdunda kutlu doğum haftası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı