Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adı aşk bu eziyetin

Pazar akşamı oynanacak ligin son maçı olan ve şampiyonluğu yakından ilgilendiren Bursaspor-Beşiktaş karşılaşmasının biletleri bugün Atatürk Stadı gişelerinden satışa çıktı.

Funda AVCI / BURSA, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Kapasitenin çok üzerinde bilet talebinin olması üzerine gece stat çevresinde kamp kuranlara sabah erken saatlerden itibaren yenileri eklendi. Bilet kuyruğundaki taraftarlar arasında ilginç görüntüler sahnelenirken, Şükrüye Güngör adında yaşlı bir annenin, çocuğuna bilet alabilmek için bilet kuyruğuna girmesi ve sırasını beklerken örgü örmesi de ilginç görüntüler arasında yer aldı. Şükrüye Güngör, genç taraftarlarla birlikte, "Pazar günü şampiyon olacağız. Başka çaresi yok. Şampiyon Bursaspor" diye tezahürat yaparken, amigo Selim Kurtulan, "Bursaspor aşkı herşeyin üstünde. Adı aşk bu eziyetin" dedi. Bilet satışı için önceki geceden itibaren stat çevresinde 140 polis görev yaptı.

Bilet kuyruklarında taraftarın çile çektiğini belirten Bursaspor amigosu Selim, "Bursaspor taraftarı saatlerdir kuyrukta. Taraftar çile çekiyor. İnşallah bu çilenin sonu iyi olur. Bursa 3 milyon nüfusa sahip. Stadımız ise 20 bin kişilik. Bilet gişelerinden10 bin bilet satılacak. Tabi ki bu da çilemiz olacak. Ne yapalım, adı aşk bu eziyetin. Önemli olan bu filmin sonunda şampiyonluk gelmesi" dedi.

Pazar akşamı sürpriz şovlar yapacaklarını da söyleyen Selim Kurtulan, "Dev pankartımız var. Meşale şovları yapacağız. Eğer şampiyon olursak, şampiyonluğumuzu sabahın ilk ışıklarına kadar kutlayaıp, futbolcuları ve yöneticileri bağrımıza basacağız" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz